parking

Mierniki paliwa

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez samochodu. Auto stało się dla nas nieodłączną częścią życia, z którego korzystamy praktycznie codziennie. Z tego też powodu prężnie rozwija się transport. Jednak niestety, posiadając tego typu firmę często możemy ponieść duże straty, ponieważ obecnie jest niewielu zaufanych pracowników, którzy nie chcą nas oszukać.

Większa kontrola

Obecnie oszustwa w firmach transportowych są istną plagą. To właśnie w tej gałęzi gospodarki przedsiębiorcy zauważają duże straty spowodowane nierzetelnymi pracownikami. Jednak w dzisiejszych czasach technika poczyniła znaczne postępy. Obecnie na rynku pojawiły się mierniki paliwa. Są to urządzenia które rejestrują faktyczne zapotrzebowanie na paliwo przez maszyny oraz pojazdy. Dzięki temu każdy właściciel większej firmy transportowej może zapobiec ewentualnym kradzieżom paliwa, poprzez zamontowanie wspomnianych mierników. Ponadto tego typu urządzenia przyczyniają się również do bardziej efektywnego wykorzystania floty.

Większe zyski

Budowa wyświetlacza miernika paliwa jest bardzo prosta. Urządzenie to składa się ze wskaźnika jednostek oraz wskaźnika naładowania baterii. Posiada również wskazanie przepływu oraz rodzaj wskazania licznika wraz z jego jednostką. Wyświetlany jest również licznik całkowitego zużycia paliwa a także kasowalny licznik zużycia paliwa. Możemy również dostrzec na wyświetlaczu mnożnik licznika całkowitego.

Obecnie miernik paliwa jest bardzo dokładnym urządzeniem. Przepływ paliwa jest mierzony z dużą dokładnością, która wynosi nie mniej niż 0,5% błędu pomiarowego. Z pewnością decydując się na zakup oraz montaż tego typu produktu możemy mieć pewność, że koszty, jakie dotychczas ponosimy za paliwo zostaną zredukowane.