Zakupy

Macbook Air 13 M1 – czy warto?

Apple produkuje różnego rodzaju urządzenia elektroniczne, nie można temu zaprzeczyć. Jak to jest w przypadku laptopów? Ich również nie brakuje, nazwane Macbookami podbijają światowy rynek tego typu urządzeń. Dziś porozmawiamy o Macbooku Air 13 M1, który jest jednym z najchętniej wybieranych z całej oferty producenta. Wszystko za sprawą świetnego stosunku ceny do jakości. No dobrze, przejdźmy do konkretów.

Wysoka jakość wykonania, trwałość, płynność działania, a do tego elegancki design. Oferta firmy Apple jest ogromna, ale każdy model (bez względu na rodzaj urządzenia) ma w sobie coś, co zachwyca kolejnych użytkowników z całego świata. Macbooki Air 13 M1 to doskonałe przykłady tego, o czym pisaliśmy. Kilka słów o nim poniżej.

Macbook Air 13 M1 – parametry techniczne

Najpierw przedstawmy kilka parametrów, jakimi mogą się pochwalić modele Macbook Air 13 M1. Tak naprawdę największą różnicą jest tutaj pamięć, ale o tym za chwilę. Przede wszystkim jest to urządzenie z końcówki roku 2020, a więc naprawdę nowe. Model o przekątnej ekranu 13,3 cala ma błyszczącą matrycę. Procesor, jak w nazwie samego urządzenia to model M1 – najnowsza jednostka pracująca niezwykle płynnie bez względu na rodzaj wykonywanych prac na samym urządzeniu. Czy to koniec? Oczywiście, że nie! Klienci mają do wyboru modele o pamięci wbudowanej od 256 do 1000 Gb. Pamięć RAM została podzielona na 8 i 16 Gb. Oczywiście im więcej każdej pamięci, tym urządzenie jest droższe. System operacyjny, rodzaj klawiatury, czy karta graficzna – tutaj poszczególne urządzenia się nie różnią. Oczywiście, jak przystało na amerykańskiego producenta, klienci mają do wyboru kilka wersji kolorystycznych modeli Macbook Air 13 M1. 

Czy warto postawić na model 13 M1?

Bez dwóch zdań jest to urządzenie godne uwagi, które sprawdzi się przede wszystkim w pracy. Niewymagające zadania będą wykonywane bezproblemowo. Nawet te nieco bardziej wymagające nie sprawią, że Macbook ulegnie i zacznie się wieszać, czy ścinać. No dobrze, ale na jakie urządzenie z wszystkich możliwych, jeśli chodzi o ten model wybrać? Bardzo dużo osób stawia na Macbook Air 13 z procesorem Apple M1 i 256 SSD? Przede wszystkim ze względu na świetny stosunek jakości do ceny. Urządzenie może ma najmniejszą ilość pamięci wbudowanej, ale to wciąż sporo, kiedy mowa jedynie o zapisywaniu plików i dokumentów potrzebnych do pracy. Dlatego my również postawilibyśmy na ten model!

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię