Biznes i finanse

Ile płaci Żabka za wynajem lokalu?

Jak wynająć lokal Żabce

Żabka to popularna sieć sklepów w formacie modern convenience, która ma ponad dwa miliony klientów. Żabka opiera swoją działalność na współpracy z małymi i średnimi przedsiębiorcami w ramach franczyzy. Jeśli posiadasz nieruchomość lub jesteś użytkownikiem wieczystym lokalu, możesz wynająć go sieci na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dowiedz się, ile płaci Żabka za wynajem lokalu.

Kto poszukuje lokali do wynajęcia?

Żabka otwiera średnio 50 nowych sklepów miesięcznie w całej Polsce. Jeśli chcesz zarobić, a przy okazji wesprzeć rozwój tej sieci, zgłoś swój budynek. Kto poszukuje lokali do wynajęcia? Wbrew pozorom to nie przedsiębiorca franczyzowy zostaje stroną w umowie, a firma Żabka Polska sp. z.o.o. Dzięki temu zarówno franczyzobiorca, jak i wynajmujący zostają zabezpieczeni na wypadek niepowodzenia biznesu. Najem lokalu użytkowego Żabce jest bardzo opłacalny – dowiedz się więcej na ten temat!

Chcesz dowiedzieć się, ile płaci Żabka za wynajem lokalu? Zanim przejdziemy do tej kwestii, musisz wiedzieć, że nie w każdym lokalu można otworzyć sklep. Sieć preferuje budynki ulokowane w miejscowościach zamieszkałych przez ponad 10 000 osób, umieszczone w ruchliwych lokalizacjach o zwartej zabudowie, np. na osiedlach czy w ciągach handlowych. Do tego lokal powinien mieć co najmniej 70 m2 (sala sprzedażowa 45 m2). Pozostałe warunki znajdziesz na stronie Żabki.

Ile kosztuje wynajem lokalu? Od czego zależą koszty?

Właściciele nieruchomości zastanawiają się, ile płaci Żabka za wynajem lokalu. Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Koszty uzależnione są od wielu czynników, takich jak lokalizacja – w atrakcyjnych dzielnicach dużych miast cena wynajmu może być kilkanaście razy wyższa niż w małej miejscowości. Co więcej, pod uwagę brany jest również metraż lokalu i jego standard. Ile więc kosztuje wynajem lokalu? Może to być od kilku do kilkudziesięciu tysięcy miesięcznie. W Krakowie i Warszawie wysokość czynszu wynosi zazwyczaj od 10 do 20 tysięcy złotych.

Jak wynająć lokal Żabce? Czy warto to zrobić?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z siecią Żabka, wypełnij formularz wynajmu lokalu, który jest dostępny na stronie firmy. Zgłoszenie zawiera podstawowe informacje o zgłaszającym (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) i lokalu (lokalizacja, adres, powierzchnia). Musisz wiedzieć, że Żabka oferuje bardzo atrakcyjne warunki wynajmu. Mowa tutaj chociażby o 10-letnim okresie najmu. Przez ten czas sieć zobowiązuje się do wypłacania czynszu. Jego wysokość ustalana jest obustronnie, przed podpisaniem umowy. Co ważne, wysokość comiesięcznej opłaty jest zindeksowana o stopę inflacji. Dodatkowo Żabka pokrywa wszystkie koszty związane z adaptacją lokalu na potrzeby prowadzenia sklepu.

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię