Zakupy

Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste! – wybierz swój odkurzacz automatyczny

Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste! – wybierz swój odkurzacz automatyczny
Sprzątanie jeszcze nigdy nie było tak proste! – wybierz swój odkurzacz automatyczny

Już od samego początku XXI w. stał się czasem automatyzacji i robotyzacji, co dotyczy praktycznie każdej dziedziny życia. Wiele z nowych rozwiązań technologicznych sprawia, że nasza egzystencja staje się przyjemniejsza i wygodniejsza. Takie właśnie są odkurzacze automatyczne. To własnie dzięki nim czas poświęcony na sprzątanie możemy spożytkować znacznie lepiej i przyjemniej. Nie czekaj więc i dowiedz się już teraz, który odkurzacz wybrać.

Jeszcze do niedawna odkurzacze automatyczne pozostawały w strefie wyobrażeń autorów science fiction i ich futurystycznych powieści. Jak to jednak bywa, fikcja jest idealnym źródłem inspiracji dla nauki, dzięki czemu już dzisiaj możemy cieszyć się z powszechnego dostępu do tych urządzeń. Co jednak istotne, obecny rynek oferuje tak rozmaity wybór, że niejednokrotnie trudno jest się zdecydować. Poniżej przygotowane porównanie dwóch najpopularniejszych modeli ma na celu rozwiać wszelkie wątpliwości.

Rewolucyjne Xiaomi

Jakiś czas temu Chińska Republika Ludowa postawiła sobie za cel zrewolucjonizowanie rynku elektronicznego, chcąc być jego niekwestionowanym liderem. Tak powstała firma Xiaomi, która oferuje wysokiej jakości produkty, pozostając bardzo konkurencyjną cenowo. Ta właśnie cecha jest najlepsza do opisu oferowanych przez nich odkurzaczy automatycznych, a w szczególności Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C. Odkurzacze te posiadają stosunkowo duży zbiornik na odpady, porównując z konkurencyjnymi modelami. Co więcej, ich czas pracy wynosi 90 minut, co w zupełności powinno wystarczyć do posprzątania średniej wielkości domu lub mieszkania. Jednak i ładowaniem nie trzeba się przejmować, kiedy poziom baterii będzie niski, odkurzacz samodzielnie uda się do bazy na ładowanie. Odkurzacz automatyczny Xiaomi można sterować za pomocą smartfona, co zapewne docenią wszyscy zwolennicy tego typu rozwiązań.

Odkurzacz kompletny od Roborock

Drugim przedstawianym odkurzaczem automatycznym jest produkt Roborock S6 MaxV. Model ten wskazywany jest jako odkurzacz wysokiej klasy, co przekłada się na jego popularność wśród klientów. W porównaniu do odkurzacza Xiaomi może pracować aż dwa razy dłużej (180 minut), po którym czasie również samodzielnie podłączy się do bazy na ładowanie. Posiada zbiornik o pojemności 0,46 litra, który wystarcza na naprawdę długie działanie bez konieczności opróżniania go. Co więcej, użytkownicy nie ukrywają zadowolenia z użytkowania tego odkurzacza, wskazując na jego bardzo cichą pracę, a także wysoką dokładność. W porównaniu do klasycznych odkurzaczy czyści o wiele skuteczniej. Należy również wspomnieć, że zarówno opisywany model Roborock, jak i Xiaomi posiadają funkcję mop. Za jej pomocą (odkurzacz na zamontowany zbiornik na wodę) może przełączyć urządzenie w tryb mycia podłogi. Nic więc dziwnego, że wskazywane są jako urządzenia kompletne!

Zaufaj technologii

Kupno odkurzacza automatycznego oczywiście nie jest koniecznością. Jednak człowiek, jako istota lubująca się w wygodzie, dąży do wszelkich ułatwień. Osoby, które chociaż raz użytkowały tego typu odkurzacze, nie wyobrażają sobie powrotu do wcześniejszego sposobu sprzątania – uciążliwego i męczącego. Warto o tym pamiętać i sięgnąć po odkurzacz automatyczny. Opisane powyżej modele, a także wiele więcej można znaleźć w sklepie https://www.oleole.pl/odkurzacze-automatyczne.bhtml, któremu zaufała już niezliczona ilość klientów.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię