Zakupy

10 pomysłów na prezent dla kolegi z pracy

10 pomysłów na prezent dla kolegi z pracy
10 pomysłów na prezent dla kolegi z pracy

Ciężko znaleźć idealny prezent dla mężczyzny, a już tym bardziej, prezent dla kolegi z pracy, z którym widujemy się właściwie codziennie. Dobrze dobrany upominek może pozytywnie wpłynąć na atmosferę w pracy, a przecież chcemy czuć się dobrze w miejscu, w którym spędzamy tyle czasu. Ważne w wyborze prezentu jest indywidualne spojrzenie na każdego współpracownika. Jest kilka rzeczy, którymi można obdarować mężczyzn i na pewno będą zadowoleni. Zatem jaki prezent dla kolegi wybrać?

Kubek

Świetnym prezentem, zwłaszcza dla pracowników biurowych, będzie spersonalizowany kubek. Można znaleźć bardzo wile opcji praktycznie dla każdej branży. Napis na kubku może nawiązywać zarówno do imienia, jak i stanu cywilnego, zawodu czy nawet obejmowanego stanowiska. 

Krawat

Kolejnym prezentem z myślą o pracownikach biurowych może być krawat, lub nawet mucha, z jakąś zabawną grafiką. Który facet nie chciałby mieć takiej ozdoby w motywy z filmu np. „Gwiezdne Wojny”, lub z grafiką jakiegoś kultowego samochodu. 

Skarpetki

Idealny pomysł na prezent dla kolegi z pracy to także skarpetki. Rzecz używana codziennie, przez każdego, zatem bardzo praktyczna. A oprócz tego, że to prezent bardzo przydatny to również może być zabawny, ładny i sprawić wiele radości. Oczywiście nie mówimy tutaj o zwykłych białych lub czarnych skarpetkach. 

Motyw prezentu można spokojnie dobrać do zainteresowań obdarowywanego mężczyzny lub nawet, tak jak to było w przypadku kubków, do wykonywanego zawodu. Bez problemu znaleźć można skarpetki z motywami z filmów, gier czy bajek, jak również z motywami z zakresu motoryzacji, z pizzą czy piwem w ofercie sklepu Many Mornigs. Na przykład majsterkowiczowi w szczególności spodoba się model THE HANDYMAN

Breloczek

Jako drobny upominek bardzo dobrze sprawdzi się także brelok do kluczy. Może być to breloczek z imieniem, nazwą firmy, stanowiskiem. Może to także być breloczek z otwieraczem do piwa lub w kształcie piłki – wybór jest ogromny.

Słodki upominek

Coś, co zawsze pasuje i zawsze sprawia radość – czekoladki. Nie tylko kobiety uwielbiają je dostawać. Oprócz zwykłych słodkości można znaleźć również takie w kształcie samochodu, piłki czy nawet zestawu kluczu. Każdy mężczyzna ucieszy się z takich słodkości.

Regionalne alkohole

Dla koneserów procentowych trunków idealnym wyborem będzie prezent w postaci piwa regionalnego. Wyroby z małych manufaktur często moją unikatowe smaki, co na pewno zachwyci niejednego mężczyznę. Dla wielbicieli mocniejszych trunków doskonale sprawdzi się whiskey.

Kufel

Pozostając w temacie alkoholi świetnym prezentem może okazać się także kufel na piwo. Złocisty napój w spersonalizowanym kuflu na pewno będzie smakował jeszcze lepiej niż zazwyczaj.

Zabawka

Z przymrużeniem oka powiedzieć można, że mężczyźni to duże dzieci. Zatem na pewno ucieszą się z zabawek! Dobrym pomysłem są np. małe samochody lub ich modele, na pewno umilą czas kolegom z pracy. 

Bilety do kina

Idealny prezent dla kolegi to także bilety do kina. Jest to rozrywka dla każdego, świetny sposób na spędzenie razem czasu poza pracą i okazja do bliższego poznania się. Zawsze milej pracuje się z ludźmi, których znamy. 

Coś od siebie

Czymś, co zawsze sprawia radość jest coś zrobione własnoręcznie. Na pewno współpracownicy ucieszą się z  babeczek czekoladowych czy sernika na zimno, nic nie smakuje lepiej niż domowe wypieki. Uśmiech na pewno wywołają także ręcznie robiona kartki okolicznościowe, to pamiątka na lata. 

Dobranie prezentu pod zainteresowania kolegi na pewno sprawi mu dużo radości i sprawi, że poczuje się doceniony. Przecież właśnie o to chodzi w prezentach – o radość, wyrażenie wdzięczności, docenienie bliskich nam osób.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię