Lifestyle

Czy warto wejść w luźny związek?

portal sponsoringowy

Luźny związek z partnerem, czy wiesz czego możesz się spodziewać, decydując się na tego typu relację z partnerem? W tym artykule postaramy Ci się nakreślić sytuację. Mam nadzieje, że dowiesz się wszystkiego czego potrzebujesz. Żyjemy w takich czasach, że nie każdy z nas ma ochotę na budowanie trwałych relacji. Nie szukamy poważnych związków jak i nie myślimy o zakładaniu rodziny. Priorytetem często jest kariera. Istnieją osoby, które po prostu nie są do tego stworzone. W swoim życiu cenią sobie niezależność i nie lubią rutyny, która nie których potrafi ,,zabić’. Życie dla nich nabiera kolorów dopiero wtedy, gdy czują ciągłe pożądanie i radość. Nie czują się dobrze w trwałych relacjach, w których jak to w każdym związku po pewnym czasie na pierwsze miejsce wysuwają się problemy dnia codziennego. Wiele osób decydujących się na luźny związek ma również nie jasną sytuację rodzinna, partnerską – są w separacji, czy też w trakcie rozwodu. Istnieje wiele przesłanek ku temu. aby jedna wejść w luźny związek. Luźne związki są coraz to bardziej popularne wśród młodych ludzi. Pracujemy coraz więcej, żyjemy coraz szybciej przez co mamy coraz mniej czasu dla siebie. W efekcie tych działań tworzymy luźne związki, jest to po prostu wygodne. Pewnie zastanawiasz się teraz, co można zyskać dzięki takiej relacji, czy też może jakie są jej wady i zalety? O tym dowiesz się poniżej.

Luźny związek, czyli układ bez zobowiązań.

Luźny związek z założenia powinien być luźny, wolny od wszelkich zobowiązań między partnerami. Decydując się na taki układ, możemy z pewnością zapomnieć o partnerskiej lojalności, uczciwości, a przede wszystkim o wierności. W takiej relacji, również występują pewne reguły i ustalenia. Związek bez ograniczeń wydaje się być idealny. Żadna ze stron nie ma prawa wpłynąć na druga osobę. Każdy z partnerów jest wolny i to on sam decyduje o swoim losie. Taka relacja przede wszystkim jest źródłem pozytywnej energii i seksu. Brak zobowiązań wobec drugiej osoby jest po prostu wygodny. Dzięki takim luźnym spotkaniom możemy zapomnieć o problemach rodzinnych, czy też zawodowych. Stajemy się przepełnieni pozytywnym emocjami. W taki tradycyjnych, stałych związkach takie zjawisko mija bardzo szybko. Szczególnie chętnie osoby po burzliwych, nie udanych związkach wybierają taką formę relacji. Każda taka osoba, będąca w luźnej relacji prowadzi samodzielnie życie, a z partnerem łączą ich jedynie przyjemne chwile. Jest to świetny sposób na odstresowanie się od szarej codzienności.

Cenne porady

Podstawą jest niepopełnianie błędów:

 • nie mów o swoich uczuciach,
 • nie bądź zazdrosny/a,
 • nie miej pretensji,
 • nie próbuj sterować życiem partnera,
 • po seksie nie zostawaj na noc.

Zalety luźnego związku:

 • luźne związki dają partnerom dużo swobody,
 • partnerom nie grozi rutyna,
 • partnerzy bardziej dbają o swój wygląd zewnętrzny,
 • wolny, luźny związek wiąże się z nieustanna adoracją, ludzie widują się rzadko, więc często wysyłają do siebie gorące i pikantne sms-y,
 • seks jest bardziej namiętny,
 • partnerów nie łączą żadne finanse,
 • brak zobowiązań względem drugiej osoby.

Wady luźnego związku:

 • związki tego typu są zazwyczaj krótkotrwałe,
 • brak dzieci i rodziny,
 • związek na odległość sprawia, że partnerzy nigdy nie poznają się do końca,
 • ryzyko uczuć, możliwość odrzucenia,
 • często pojawiająca się zazdrość .

Sposób na samotność

Luźna i wolna od zobowiązań relacja sprawia, że nie jesteśmy do niczego zobowiązani, ale jednocześnie nie czujemy się samotni. Możemy z kimś umówić się na randkę, czy też wyjechać na wakacje. Druga osoba zjawia się wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Ogromnym plusem jest fakt, iż nie musimy zmieniać swoich nawyków i przyzwyczajeń. Planujemy spotkanie wtedy kiedy mamy czas i ochotę. W takiej relacji, prościej jest zakończyć znajomość w sytuacji kiedy to przestajemy czuć pożądanie do drugiej osoby. Nie jesteśmy zmuszeni do tego aby tkwić w toksycznej relacji, która często odbiera nam chęć do życia. Jak również, jeśli mamy ochotę umówić się z kilkoma osobami jednocześnie – nic nie stoi nam na przeszkodzie. Wiele osób często zastanawia się jak wejść w luźny związek. W życiu realnym, codziennym ciężko jest nam poznać kogoś, kto już na starcie zdeklaruje się, że nie chce zobowiązań. Świetnym i znanym przykładem wydaje się być portal sponsoringowy Goldbikiniclub.com. Jest to miejsce, gdzie można poznać nie tylko kobiety, ale również mężczyzn. Portal ten z miesiąca cieszy się rosnącym zainteresowaniem co świadczy o tym, że wiele ludzi szuka tego typu miejsc.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię