Moda

Jak idealnie dopasować garnitur do sylwetki?

Jak idealnie dopasować garnitur do sylwetki
Jak idealnie dopasować garnitur do sylwetki

Każdy z nas chce dobrze wyglądać, zarówno na co dzień jak i od święta. Staramy się więc o to, by nabywać ładne ubrania, odwiedzać dobrych fryzjerów, zdrowo jeść, uprawiać sporty, itp. Inwestycja w siebie ma zawsze sens, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Czasami jednak ubrania pochodzące ze sklepów niekoniecznie pasują wszystkim oraz wszędzie. Porządny garnitur, szyty na miarę, z dobrej jakości materiału oraz wyposażony w odpowiednie dodatki, zawsze będzie na nas lepiej leżał, niż garnitur zakupiony w sklepie. Szycie garnituru to sztuka, której dobrzy krawcy uczą się przez kilka lat. Warto więc tutaj postawić na nieco droższe, ale sprawdzone rozwiązania. Dobrze uszyty garnitur sprawi, że już nigdy nie zdecydujemy się na garnitur czy też smoking ze sklepu odzieżowego. Wystarczy tylko znaleźć kogoś, kto będzie w stanie podołać temu zadaniu.

Garnitur na miarę – szyk i elegancja dla każdego, komu na tym zależy

Dopasowanie garnituru czy też smokingu do sylwetki nie jest sprawą najłatwiejszą. Garnitur na miarę wymaga najlepszych krawców, którzy zaproponują nam odpowiedni wybór tkaniny, dodatków, itp. Zdjęcie miary oraz wybór fasonu powoduje, że usługa szycia zmienia się w małe misterium, dzięki któremu powstają garnitury z górnej półki. Z pewnością usługę taką uzyskamy w firmie krawieckiej Cafardini, która działa na rynku polskim od 2005 roku. Szyje ona garnitury oraz smokingi dla nowych jak i stałych klientów, a szycie na miarę stało się dla nich wyzwaniem, któremu zawsze są w stanie podołać. Dobiorą oni także i krój oraz fason odpowiedni dla Twojej sylwetki. Wiadomo bowiem, że nie wszyscy ludzie posiadają idealne wymiary. Dlatego tak ważną sprawą jest to, byśmy mogli na własnej skórze doświadczyć tego, czym jest szycie na miarę. Szycie garniturów czy też smokingów u nich to przygoda, która ma zawsze szczęśliwe zakończenie. Krawiec z Cafardni z pewnością nam to udowodni – warto odwiedzić ten salon. 

Szycie garniturów ma sens – warto tego doświadczyć

Dobrze dopasowane garnitury nie powstają oczywiście w trakcie jednej wizyty. Garnitury przez nich tworzone powstają więc nieco dłużej, o czym trzeba pamiętać. Cały proces szycia garnituru może więc nieco potrwać, ale o tym zostaniemy poinformowani w trakcie pierwszego spotkania. Firma krawiecka Cafardini ma w swoim portfolio ponad pięć tysięcy różnych tkanin, co zapewni nam, że wybierzemy to, w czym będziemy się dobrze prezentować. Każdy element naszej nowej garderoby, począwszy od spodni, a na marynarce skończywszy, będzie rzeczywiście uszyty tylko i wyłącznie na naszą miarę. W takim garniturze lub smokingu z pewnością będziemy dobrze wyglądali na własnym ślubie czy też przyjęciu w ambasadzie. Każde zamówienie jest traktowane przez nich indywidualnie, co daje nam pewność, że na końcu zakupimy u nich naprawdę niepowtarzalne ubranie. Oczywiście ostateczna cena zależy od doboru materiałów, dodatków, kroju oraz ilości pracy, którą trzeba będzie włożyć w uszycie marynarki, spodni, kamizelki, itp. Podstawą każdego udanego garnituru jest krawiec, który doskonale zna się na swoim fachu. Na takich ludzi możemy liczyć, wchodząc do Salonu Cafardini w Warszawie lub w Katowicach. Z pewnością uszyjemy tam spodnie oraz marynarkę utrzymane w stylu klasycznym, ale na pewno znajdziemy tam także inne, bardziej nowoczesne fasony. Modne ubrania, które zostaną do nas dobrze dopasowane, wykonane z odpowiednich materiałów, posłużą nam przez wiele lat. Dodatkowo zyskamy także komfort, którego nie zaznamy nosząc ubrania ze zwykłych sklepów z odzieżą.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię