Lifestyle

Malowanie po numerach – sposób na relaks

Malowanie po numerach - sposób na relaks
Malowanie po numerach - sposób na relaks

Malowanie po numerach to forma rozrywki, która swoją genezę ma w naszym dzieciństwie. Pamiętacie te proste kolorowanki, które musisz uzupełnić o dany kolor aby otrzymać dzieło? Malowanie po numerach dla dorosłych to bardziej rozbudowana forma tej samej zabawy. To świetny sposób dla tych, którzy pragną rozpocząć jakieś zajęcia manualne w domowym zaciszu, ale nie mają do końca pomysłu co by to miało być. 

W tym wypadku zabawa polega na pokryciu odpowiednich pól na płótnie farbą o oznaczonym numerze. To technika, która pozwala na stworzenie niezwykłego obrazu, z którego z pewnością będziemy dumni. To dzieło, które godne jest umieszczenia na honorowym miejscu, widocznym dla gości.

Prawdziwy artysta, który tworzy własne dzieła? To możesz być Ty!

Zestaw do samodzielnego malowania to sposób na stworzenie własnego dzieła, nawet bez większych umiejętności artystycznych. Dodatkowym atutem jest fakt, że istnieje masa wzorów do wyboru w malowaniu po numerach. Malowanie to świetny sposób na wyrażenie siebie oraz niezwykły sposób na relaks. Taki gotowy obraz to źródło satysfakcji dla malującego, ale także nietuzinkowa ozdoba wnętrza. Malując po numerach, można się poczuć prawdziwym artystą. Zdolności manualne? Wcale nie są potrzebne, a najlepsze jest to, że nie ma możliwości, aby obraz nie wyszedł.

Zamów przesyłkę z zarysem dzieła – to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu

Zamawiając paczkę z malowaniem po numerach możesz sprawić, że Twój nudny wieczór zmieni się w inspirującą i odprężającą przygodę. To dodatkowy sposób na naukę skrupulatności oraz dokładności. To także świetny sposób na oderwanie myśli. Skupiając się na malowaniu nie myślimy o innych troskach. 

Zamawiając paczkę otrzymujesz wszystko czego potrzebujesz do stworzenia dzieła. Malowanie po numerach to: podobrazie z bawełnianego płótna na drewnianej ramie, farby akrylowe o odpowiednich kolorach, które umożliwią stworzenie dzieła, pędzle nylonowe o różnorodnej grubości, schemat oraz instrukcję.

Zestawy mają różny stopień trudności, przez co możliwe jest dobranie idealnego dzieła do własnych możliwości oraz posiadanego czasu na dokończenie dzieła. To także świetny pomysł na prezent, dla kogoś, kto być może nie wie o istnieniu takiego udogodnienia, a chciałby rozpocząć swoją przygodę z zajęciami plastycznymi. Oryginalne, kompletne zestawy kupisz w sklepie Artimento bez wychodzenia z domu. Dobierz zestaw idealny dla siebie i rozpocznij nową przygodę, której dzieło możesz dumnie zaprezentować.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię