Biznes i finanse

Windows Enterprise – co musisz wiedzieć?

Windows Enterprise - co musisz wiedzieć
Windows Enterprise - co musisz wiedzieć

Użytkownicy  biznesowi potrzebują bardzo wydajnego, godnego zaufania systemu operacyjnego, który spełni wszystkie wymagania jakościowe. Microsoft  oferuje klientom biznesowym najlepsze rozwiązania zawarte w systemie Windows Enterprise.

Udogodnienia w nowym programie

Windows 11 to najnowszy system wypuszczony na rynek przez Microsoft. Wyróżnia się zupełnie nowym menu Start, nowatorskim wyglądem okien z ulepszonym system ich rozmieszczeni. Nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11 to funkcje, które usprawniają korzystanie z programy. Na chwilę uwagi zasługują także nowe kompozycje systemu i nowoczesny system przełączania się między pulpitami oraz okna aplikacji na Androida to zmiany oczekiwane przez wiele osób, na sugestie, których w końcu zareagował Microsoft.

Już pierwsi użytkownicy dostrzegli sporą zaletę  tego programu, jaką jest  łatwość użytkowania. Pomaga zoptymalizować miejsce na ekranie, dzięki czemu zwiększa się wydajność programu.  Asystent przyciągania to świetna pomoc w  zorganizowaniu pulpitu. Dzięki temu użytkownik może zachować skupienia i szybciej znaleźć to, czego potrzebuje. Nieuporządkowany ekran już nie rozprasza uwagi osoby korzystającej z komputera. Nie do dziś wiadomo, że schludny pulpit porządkuje myśli.  Windows Enterprise udostępnia funkcję  „Przyciągnięte grupy”, co umożliwia powrót do  wykonywanej czynności w miejscu jej przerwania, nawet kiedy monitor zewnętrzny dołączono na jakiś czas.

Spersonalizowany pulpit

Pulpit powinien wyrażać upodobania estetyczne i potrzeby właściciela. Można to osiągnąć poprzez spersonalizowanie zwartości  swojego kanału informacyjnego przy użyciu Widżetów, aby w jednej chwili zobaczyć wszystko, co dana osoba chce widzieć i obserwować –  od wiadomości sportowych, poprzez filmy, muzykę, edukację  i pogodę po harmonogram dnia i. Teraz można wyświetlać potrzebne funkcje  jednym miejscu –  wystarczy jedynie szybkie przesunięcie w lewo na ekranie.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię