Lifestyle

Butikowy hotel Kraków – idealny sposób na poznania Krakowa!

Butikowy hotel Kraków - idealny sposób na poznania Krakowa!
Butikowy hotel Kraków - idealny sposób na poznania Krakowa!

Wakacje w pełni, temperatura i pogoda rozpieszcza, być może to pora szukać hotelu w Krakowie? Idealnym rozwiązaniem, które pozwoli w pełni poznać miasto jest znalezienie butikowego hotelu w Krakowie – poczujesz klimat miasta w każdym momencie wyjazdu.

Butikowy hotel Kraków – to małe hasło, które może całkowicie zmienić Wasze spojrzenie na turystykę – w Krakowie i nie tylko, aczkolwiek stare, klimatyczne miasta to własnie miejsca, w których butikowe hotele sprawdzają się najlepiej. Dlaczego? Z uwagi na swój wspaniały klimat oraz atrakcyjne ceny i lokalizacje. Wejdźcie razem z nami w świat unikalnych butikowych hoteli – od razu pomożemy Ci również wybrać atrakcyjny butikowy hotel Kraków. Zaczynajmy!

Lokalizacja to klucz do hotelu w Krakowie!

Lokalizacja to jedna z podstawowych cech hotelu – co jednak dokładnie oznacza, że jest atrakcyjna? W każdym mieście może to oznaczać całkowicie coś innego. Największy plus dla butikowego hotelu mają mniejsze miasta oraz te bez metra – jak właśnie Kraków. Butikowy hotel Kraków w większości przypadków będzie zlokalizowany w atrakcyjnej turystycznie, jednak nie przygotowanej wyłącznie “pod turystów” lokalizacji, jak choćby Rynek Główny. Bardzo dobre miejsca na butikowy hotel Kraków to na przykład bardzo modne Podgórze lub mniej znane zaułki historycznego Kazimierza. W miastach, które posiadają metro, lokalizacja Twojego hotelu jest wciąż istotna – jednak podstawowym punktem staje się już bliska odległość stacji metra od noclegu, a nie co dokładnie znajduje się w okolicy hotelu. Warto jednak pamiętać, że nawet, jeżeli zaraz za rogiem będzie na nas czekała stacja metra, dobrze, kiedy także i okolica jest atrakcyjna! 

Tani hotel? Nie, po prostu nie przepłacasz!

Dużą zaletą butikowych hoteli jest atrakcyjna cena. Ponieważ wiele z nich jest mniejszymi firmami, które są zmuszone do konkurowania z gigantami, często znajdziesz lepsze ceny w stylowych, butikowych hotelach, niż w popularnych sieciówkach. Nie musimy oczywiście mówić że taki butikowy hotel w Krakowie lub innym mieście będzie doświadczeniem, które zapamiętasz na dłużej. Za niższą cenę dostajesz taki sam, lub wyższy standard i wszystkie cechy charakterystyczne danego hotelu, które czynią go butikowym! Hotel Kraków Centrum rezerwuj najlepiej przez jego stronę internetową lub przynajmniej skontaktuj się z hotelem – z 

uwagi na prowizje bardzo często najlepszy deal zawrzesz właśnie ze swoim hotelem. Niezależnie od klasy butikowego hotelu, jakiej szukasz, jeżeli odezwiesz się do noclegu bezpośrednio, najprawdopodobniej w zamian otrzymasz lepszą ofertą na butikowy hotel Kraków

Butikowy hotel w Krakowie to styl miasta nawet w pokoju

Największą zaletą wyboru butikowego hotelu jest możliwość poczucia klimatu miasta w pełni nawet wtedy, kiedy jesteście już w swoim pokoju. To ogromna zaleta, która pozwoli Wam ani na chwilę nie rozstawać się z duchem miasta. Zdobienia inspirowane krakowskim stylem, balkony, tarasy wychodzące na piękne okolice miasta – czy naprawdę musimy Was przekonywać, że butikowy hotel Kraków to właściwa droga, żeby w pełni doświadczyć miasta? Oczywiście nie każdy butikowy hotel Kraków jest równy – wybierzcie ten, który najlepiej odpowiada Waszym potrzebom i którego styl najbardziej do Was trafia – ale mamy pewną rekomendację.

Nasz typ – Plaza Boutique Kraków Hotel

Stylowy, butikowy hotel idealny? Dla nas, przynajmniej, jeżeli chodzi o Kraków, palma pierwszeństwa należy się hoteli Plaza Boutique Hotel Kraków. Styl hotelu jest po prostu niesamowity, dzięki czemu każdy nocleg jest niezapomniany, a Ty ani na moment nie jesteś oddalana od krakowskiej atmosfery. Ten stylowy Kraków hotel posiada pyszną restaurację, atrakcyjne tarasy i co, jak już wspomnieliśmy, najważniejsze – atrakcyjną lokalizację. W przypadku Plaza Boutique Hotel Kraków jest to to modne Podgórze – bardzo modna, pełna kafejek i restauracji okolica, z której na piechotę dojdziesz na historyczny Kazimierz a nawet na Rynek Główny. Dodatkowo, hotel znajduje się zaraz obok rzeki Wisły oraz zlokalizowanych przy niej rozmaitych atrakcji – szczególnie warto odwiedzić ten hotel w Krakowie w sezonie letnim!

Przyjedź do butikowego hotelu

Przyjedź do butikowego hotelu – wybierz taki hotel na swój pobyt w Krakowie lub jakimkolwiek innym mieście. Zapraszamy także bezpośrednio do Plaza Boutique Hotel Kraków!

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię