Kuchnia Zakupy

Ekspresy do kawy – leasing to rozwiązanie warte rozważenia

leasing ekspresu do kawy

W coraz większym obszarze życia poszukujemy elastyczności i rozwiązań idealnie dopasowanych do naszych potrzeb. Dotyczy to również ekspresów do kawy. Leasing jako jedna z metod pozyskania urządzenia cieszy się dużą popularnością. Jest alternatywą dla zakupu sprzętu na własność. Czy i kiedy warto się na to zdecydować?

Podsumowanie:

  • Jeśli chodzi o ekspresy do kawy, leasing jest jednym ze sposobów na ich pozyskanie. Od wynajmu i dzierżawy różni się tym, że daje możliwość wykupu ekspresu na preferencyjnych warunkach po upływie okresu trwania umowy.
  • Leasing ekspresów do kawy interesuje głównie przedsiębiorców, bo polskie prawo pozwala na dodanie rat do kosztów uzyskania przychodu i zmniejszenia podatku.
  • Konieczność opłacania miesięcznych rat to w zasadzie jedyny obowiązek, jaki spoczywa na Tobie, leasingobiorcy.
  • W ramach takiej współpracy często możesz liczyć na dodatkowe benefity: darmowe środki czystości, bezpłatny montaż urządzenia, a nawet atrakcyjny cenowo serwis techniczny.

Leasing ekspresów do kawy – o co w tym chodzi?

Leasing, podobnie jak dzierżawa czy wynajem, jest jednym z alternatywnych sposobów pozyskania ekspresów kawowych, głównie na potrzeby firmowe. Polega na odpłatnym użytkowaniu sprzętu przez ustalony w umowie okres i z możliwością wykupu urządzenia na własność po upłynięciu tego czasu. Jako leasingobiorca opłacasz miesięczne raty, wyliczane indywidualnie z uwzględnieniem ceny wybranego ekspresu do kawy i okresu, przez jaki chcesz go użytkować.

Leasing ekspresu do kawy – największe zalety

  • Bez zbędnych formalności – współpraca leasingowa bazuje na prostej i przejrzystej umowie uwzględniającej niewiele warunków i zasad.
  • Bez dużej inwestycji – koszty leasingu ekspresu do kawy rozkładasz na wiele miesięcy, a każdą ratę możesz uwzględnić w firmowych kosztach uzyskania przychodu i odliczyć je od kwoty podlegającej opodatkowaniu.
  • Szybki dostęp do ekspresu do kawy – leasing umożliwia urządzenia w zasadzie z dnia na dzień i szybkie czerpanie z niego biznesowych korzyści.
  • Atrakcyjniejsza cena ekspresu kawowego – po upłynięciu okresu ratalnego masz możliwość wykupu urządzenia w atrakcyjnej cenie.
  • Dostęp do wysokiej jakości kawy – wiele firm, w tym firma Tchibo Coffee Service, w ramach leasingu zapewnia dostęp do najwyższej jakości ziaren kawy. Co więcej, regularnie dostarcza je prosto do Twojego lokalu.
  • Dodatkowe korzyści – jeśli lubisz kompleksowe usługi, poszukaj firmy, której leasing obejmuje dodatkowe korzyści: bezpłatne środki czystości, dostawę i montaż ekspresu, a także możliwość wykupienia usług serwisowych na preferencyjnych warunkach.

Ekspresy do kawy – leasing doceniają zwłaszcza początkujący przedsiębiorcy

Ze względu na brak dużej inwestycji na początku oraz kompleksowość leasing bardzo dobrze spełnia potrzeby małych i początkujących przedsiębiorców, w tym właścicieli lokali gastronomicznych oraz przedsiębiorców chcących zadbać o potrzeby swoich pracowników poprzez zapewnienie dostępu do smacznej kawy.

Artykuł partnera.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię