Uroda

Endermologia LPG – co to za zabieg i ile kosztuje w Warszawie?

Endermologia LPG – co to za zabieg i ile kosztuje w Warszawie?
Endermologia LPG – co to za zabieg i ile kosztuje w Warszawie?

Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy to zabieg mający na celu modelowanie sylwetki poprzez aktywację tkanki łącznej. Jak przebiega? I ile kosztuje taki zabieg?

Masaż + ciśnienie = efekt


Sam masaż ciała jest uważany za jedno z doskonalszych narzędzi do pobudzania tkanek wewnętrznych naszego organizmu. Dzięki masażowi możemy nie tylko rozluźnić mięśnie, stymulować tkanki, ale również pozbywać się wielu napięć zlokalizowanych w głębszych warstwach ciała. Masaż podciśnieniowy – jakim jest endermologia polega na połączeniu dobroczynnych efektów masażu z działaniem ciśnienia.

Po co nam masaż podciśnieniowy?

Endermologia LPG to bardzo skuteczna metoda pozbywania się pomarańczowej skórki, ale nie tylko, masaż ten doskonale wpływa także na:

  • Modelowanie sylwetki – zwłaszcza w miejscach, gdzie ograniczone znacznie mają ćwiczenia fizyczne i mogą nie przynosić spodziewanych efektów
  • Odmłodzenie skóry – poprzez pobudzenie jej wewnętrznych warstw
  • Oczyszczenie skóry – dzięki działaniu podskórnemu, możemy pomagać organizmowi w pozbywaniu się toksyn

W procesie endermologii dochodzi do pobudzenia metabolizmu, który w pewnych okolicznościach stopniowo spowalnia, prowadząc do odkładania się w pewnych partiach ciała tłuszczu oraz innych niekorzystnych dla naszej sylwetki składników. Wykonywana wyłącznie w profesjonalnych gabinetach endermologia LPG Warszawa polega na oddziaływaniu w głębokich warstwach skóry i swego rodzaju rolowaniu ich fragmentów.

Endermologia LPG – jak wygląda zabieg?

Zabieg masażu podciśnieniowego odbywa się w specjalnym kombinezonie, który stanowi ochronę dla skóry przy kontakcie z głowicą do masażu. Sterowana komputerowo głowica, składa się z dwóch pracujących niezależnie rolek, które mają za zadanie wciągnąć pod ciśnieniem fałd skóry, który następnie ulega poruszaniu się od wewnątrz do zewnątrz i odwrotnie. Taki fałd nie ma jak się bronić, dlatego poddawany ciągłemu ruchowi zostaje spenetrowany, a elementy umieszczone głęboko pod skórą zostają pobudzone. Dzięki temu uzyskujemy efekt w postaci wyszczuplenia większych partii ciała. Jednak endermologia to nie tylko wyszczuplanie, bo można ją stosować również w celu spłycenia zmarszczek. Na takiej samej zasadzie głowica pobudza do pracy metabolizm na twarzy czy szyi. Fibroblasty zaczynają pobudzać włókna kolagenowe, a te odpowiadają w końcu za napięcie skóry, więc ta staje się jędrniejsza i gładsza.

Koszt zabiegów endermologii w Warszawie

Endermologia LPG w Warszawie może charakteryzować się bardzo zróżnicowanymi cenami. Pojedyncze zabiegi w ramach masażu ciśnieniowego w Warszawie kosztują od 150 do 400 zł. Co ważne w wielu miejscach pierwszy, mający zachęcić do korzystania z oferty danego salonu zabieg, może być wykonany za połowę ceny. Jeśli zamierzamy korzystać z zabiegów częściej niż tylko dwa razy w roku, bardzo opłacalną opcją jest wykupienie pakietów, w ramach których możemy poddawać zabiegom różne partie ciała, a całkowity koszt zawsze będzie mniejszy niż w przypadku opłacania pojedynczych sesji.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię