Zdrowie

Fotele masujące i pomoc osobom niepełnosprawnym

Fotele masujące i pomoc osobom niepełnosprawnym
Fotele masujące i pomoc osobom niepełnosprawnym

Osoby niepełnosprawne muszą borykać się z wieloma problemami. Ograniczenia ruchowe i ćwiczenia rehabilitacyjne to dla nich przykra codzienność, z którą stale muszą się mierzyć. Chociaż ciężka praca i regularne wizyty u fizjoterapeutów są nieuniknione, to inwestycja w fotele masujące może maksymalizować efekty i dostarczać ogromną ulgę. 

Chcąc zainwestować w takie wyposażenie, koniecznie trzeba sięgać po sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Przedstawimy Wam szereg informacji, które pomogą Wam w zakupie fotela łączącego ze sobą doskonałą cenę i najlepszą jakość. 

Wsparcie w rehabilitacji – kilkadziesiąt minut relaksu, zapewnia satysfakcjonujące efekty

Osoby niepełnosprawne często walczą z różnymi patologiami organizmu. Deformacja kości, stawów lub mięśni może być na tyle problematyczna, że częste masaże i ćwiczenia będą bardzo wymagające pod względem finansowym lub czasowym. Rezultaty bez intensywnej aktywacji problematycznych miejsc, mogą pozostawiać wiele do życzenia. Warto więc zainwestować w fotel masujący, który będzie użytkowany codziennie przez kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt minut. 

Jak wybrać odpowiedni model? Warto swoją decyzję skonsultować z fizjoterapeutą, który zajmuje się rehabilitacją osoby niepełnosprawnej. Jest to osoba, która doskonale zna problem i samego pacjenta. Przedstawiając mu ofertę dostępną w specjalistycznych sklepach takich jak Rest Lords, będzie on miał wgląd do wszystkich informacji na temat produktów. 

Poprawa mobilności i zminimalizowanie ograniczeń ruchowych – fotele do masażu potrafią pomóc

Rozluźnienie spiętych mięśni jest doskonałą bazą do tego, by przejść do bardziej wymagającego ruchu, np. rozciągnięcia. 20-minutowa sesja masażu pozwala zmaksymalizować efekty w sposób zauważalny już przy pierwszym użyciu, więc koniecznie spróbujcie takiej formy wsparcia. Nie tylko obniży to dyskomfort ćwiczeń osoby niepełnosprawnej, ale również pozytywnie wpłynie na rezultaty rehabilitacji i zminimalizowanie dolegliwości bólowych. 

Perfekcyjnym wyborem fotela z masażem jest Massaggio Stravagante. Dlaczego? Ponieważ posiada on system Gravity Zero i skaner organizmu. Dzięki temu automatycznie dopasuje rolki do ciała, krzywizny kręgosłupa i indywidualnych potrzeb użytkownika. Fotel może nie należy do najtańszych, gdyż jego cena wynosi 17970 zł, lecz bez dwóch zdań będzie maksymalnie pomocny podczas walki z problemami zdrowotnymi.

Oferuje on: 

 • 7 programów automatycznych,
 • masaż przestrzenny 3D,
 • skaner linii kręgosłupa,
 • 11 programów manualnych,
 • 2 programy indywidualne,
 • 5 poziomów szybkości i szerokości,
 • 5 poziomów intensywności,
 • jonizator powietrza,
 • opcje magnetoterapii wspierającą odbudowę komórek,
 • 3 poziomy regulacji masażerów ramion,40 cm regulacji zagłówka,
 • 20 cm zakresu regulacji podnóżka.

Jak widać, dostosowanie ustawienia programu i samego fotela do ciała jest możliwe niemal w każdym przypadku. Warto stosować go przed zajęciami właściwymi, by mięśnie były nieco bardziej rozluźnione i elastyczne, co poprawi rezultaty ćwiczeń i w efekcie stan zdrowia.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię