Lifestyle

Jak znaleźć hotel w Pradze w cenie hostelu?

Jak znaleźć hotel w Pradze w cenie hostelu
Jak znaleźć hotel w Pradze w cenie hostelu

Hotel Praga, kilka dni wolnego, zwiedzanie pięknego miasta, próbowanie pysznej, lokalnej kuchni – tylko jak znaleźć nocleg za niewielkie pieniądze który nie zepsuje całego doświadczenia? To absolutnie możliwe – posłuchajcie naszych rad i wybierzcie nocleg w Pradze, który pozwoli Wam w pełni cieszyć się tym pięknym miastem.

Hotel Praga w cenie hostelu? Czy to w ogóle możliwe? Zdecydowanie tak – ale należy wiedzieć, jak szukać, żeby nie zepsuć swojego urlopu kiepskim noclegiem. Jeżeli jednak umiejętnie się do tego zabierzecie czeka Was bardzo przyjemna i zaskakująco tania wycieczka, podczas której będziecie wydawać czeskie korony przede wszystkim na rozpieszczanie się. Wybór miejsca jest dosyć uniwersalny – niezależnie, czy przyjeżdżasz do Pragi sam, z rodziną czy ze znajomymi, odpowiedni tani hotel Praga będzie dostosowywał się do tych samych prawidłowości. Na co więc uważać szukając taniego hotelu w Pradze? Przeczytajcie i zainspirujcie się!

Lokalizacja hotelu jest najważniejsza

Osoby zajmujące się zawodowo nieruchomościami mają pewną mantrę, która świetnie sprawdza się w przypadku hotelu, zarówno, jeżeli chodzi o tani hotel, jak i o te droższe. Brzmi ona – lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja! Także my uważamy, że lokalizacja jest najważniejsza w przypadku hotelu. W mieście, jak Praga, punkt ten dodatkowo przybiera na ważności – ponieważ to duże miasto, w którym tak czy inaczej będziecie komunikowali się za pomocą metra (a przynajmniej powinniście, bo warto!), istotne, żeby Twój hotel Praga znajdował się blisko dużej stacji metra. Dzięki temu zobaczenie wszystkich zabytków i atrakcyjnych części miasta będzie proste i przyjemne. Istotne też, żeby Twój tani Praga hotel posiadał w okolicy przynajmniej sklep spożywczy – a im ciekawsze otoczenie hotelu, tym lepiej! Dzięki takiemu układowi miasta łatwiej znaleźć tani hotel, który spełni oczekiwania pod tym kątem – ponieważ interesujące będą nie tylko hotele w centrum, a te niedaleko każdej z dużych stacji metra.

Czystość hotelu – nie daj sobie powodów do obrzydzenia!

Kupując, czy w tym przypadku rezerwując, coś taniego zawsze należy po dwukroć uważać. Hotel w Pradze, który chcesz zarezerwować nie może być przecież przysłowiową norą. Niestety, w Pradze jak również w innych miastach zdarzają się takie sytuacje. Oczywiście nie są to drogie noclegi, natomiast w identycznej cenie możesz znaleźć bardzo dobre rozwiązania, a nie zaniedbany hotel w Pradze. Oszczędzanie nie może iść za daleko – brudny i zaniedbany pokój hotelowy z powodzeniem może zniszczyć Twoją radość z wyjazdu, a przecież chodzi tylko o znalezienie dobrego, budżetowego noclegu.

Nowy hotel to lepszy nocleg

W nawiązaniu do powyższego punktu, warto upewnić się, że Praga hotel do którego jedziesz powstał stosunkowo niedawno temu. Podobnie, jak nasza własna Polska, Czechy mają socjalistyczną historię, co oznacza, że niektóre noclegi w Pradze jeszcze go pamiętają. Nie chcesz chyba, żeby Twój Praga noclegbył w hotelu w komunistycznym stylu? Tak myśleliśmy! Na szczęście portale, jak TripAdvisor albo po prostu zdjęcia w Google łatwo pozwolą Ci stwierdzić, czy warto zarezerwować miejsce w hotelu, który znaleźliście. 

Nasza rada – nocleg w Petit Hotel Praga

Nasza rada – zamiast angażowac się w powyższe kroki, zarezerwujcie nocleg w pokoju hotelowym w Le Petit Hotel Praga. To tani Praga nocleg, który spełnia powyższe wymagania – jest zlokalizowany niedaleko dużej stacji metra Holeszowice główne (sprawdzi się lepiej, niż hotel w centrum Pragi), co umożliwia łatwą komunikację z hotelu, oferuje wyśmienite ceny, jest nowo wyremontowany i posiada bardzo czyste pokoje hotelowe – sprzątanie jest dostępne nawet codziennie. Do tego dostępne są śniadania w formie szwedzkiego bufetu. Najlepsza część? Ten tani hotel Praga ma ceny porównywalne z hostelem. Zobacz ceny biletu autokarowego i przekonaj się, jak tani jest wyjazd do Pragi! Zobacz stronę www Petit Hotel Praga lub zobacz ich nocleg w jednym z portali rezerwacyjnych. Pamiętaj jednak – z uwagi na brak dodatkowej prowizji, najtaniej zarezerwujesz nocleg na stronie internetowej hotelu.

Na co czekasz? Czas na wypad do Pragi!

Już czas odkryć to piękne, czeskie miasto – nawet jeżeli myśleliście, że macie budżet tylko na krajowy wyjazd! Praga to wspaniałe miejsce nawet na weekendowy wypad – zarezerwuj nocleg, a najlepiej tani Praga hotel, przyjedź i odkrywaj stolicę Czech!

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię