Lifestyle

Kurs języka angielskiego online Speakingo

Kurs języka angielskiego online Speakingo
Kurs języka angielskiego online Speakingo

Język angielski jest podstawowym narzędziem w biznesie, w polityce, nauce, medycynie, modzie, usługach i w zwykłym codziennym życiu – nie tylko w krajach, w których jest językiem ojczystym obywateli. Uznany jest za język światowy, który wypada znać przynajmniej w stopniu komunikatywnym, aby móc funkcjonować w życiu. Szkolna nauka języka skupia się na gramatyce. Za mało jest używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Dlatego warto poszerzyć naukę o mówienie. Dzieci uczące się języka angielskiego w przedszkolu  nie uczą się skomplikowanych reguł gramatycznych, tylko mówienia przez zabawę. Podobnie funkcjonuje nauka angielskiego on-line.

Korzyści z nauki języka angielskiego

Powszechność użycia języka angielskiego sprawia, że warto go uczyć się w każdym wieku – od dzieci do seniorów. Znajomość angielskiego ułatwia znalezienie pracy – jest niemal gwarancją lepszych zarobków. Dane statystyczne pokazują, że w wielu zawodach, zwłaszcza na stanowiskach związanych z zamówieniami i obsługą klienta, im wyższy poziom znajomości języka angielskiego, tym lepsze pensje i otwarte możliwości awansu. Komunikatywna znajomości języka angielskiego to lepszy dostęp do wiedzy i swoboda korzystania z zagranicznych czasopism i mediów. Można czytać teksty nietłumaczone, poznawać literaturę piękną w oryginalnej wersji, czytać naukowe czasopisma i oglądać filmy bez denerwującego dubbingu. Zawsze można pomóc dziecku w nauce oraz swobodnie wybierać miejsce spędzenia wakacji –  język angielski to klucz do porozumienia się w hotelach, zwiedzania miejsc z przewodnikiem, do sprawnej komunikacji  na lotniskach, czy w środkach komunikacji miejskiej w danym kraju. Jedynym słowem – język angielski ułatwia podróżowanie.

Jak uczyć się języka angielskiego?

Jakieś 30 lat temu język angielski stał się przedmiotem obowiązkowym w szkole. Przez pierwsze lata jego nauka obowiązywała uczniów od 5 klasy szkoły podstawowej, później stał się przedmiotem nauczania od pierwszej klasy. Obecnie jest obowiązkowy od przedszkola. Zmieniła się metodyka i formy nauki. Teraz jest mniej gramatyki, a więcej praktycznego użycia języka w pierwszych latach przygody ucznia z tym językiem. Języka angielskiego chętnie uczą się także dorośli na kurach stacjonarnych i on-line.

Zalety kursów online

Popularność internetu sprawiła, że nauka języka angielskiego zyskała nową formę – kursów internetowych nastawionych głównie na mówienie. Kurs języka angielskiego to lekcje mówienia zamiast rozwiązywania dziesiątek zadań. Jest to nauka oparta w 100% na rozmowie, dzięki czemu już po kilku tygodniach nauki słuchacz rozumie 90% rozmów angielskich. Powyższy kurs języka angielskiego ma wbudowany inteligentny moduł zapamiętywania słówek, które użytkownik już zna. Nowoczesna technologia sprawia, że komputer rozumie, co kursant do niego mówi. Materiał zawiera również żarty, powiedzenia i emocjonalne stwierdzenia. Największymi zaletami kursu języka angielskiego on-line jest uczenie się w domu, bez strachu o kompromitujące sytuacje, bez dojazdów, bez rozwiązywania setek nudnych ćwiczeń i wkuwania teorii. Wyłącznie praktyczna nauka mówienia. Gramatyka przyswajana jest w sposób naturalny, jak w przypadku dzieci uczących się mówić.

Nauka języka obcego poprawia kondycję mózgu, rozwija wiedzę o świecie, jest znakomitym ćwiczeniem pamięci. Badania naukowe wykazały, że nauka języka angielskiego u osób po 50. roku życia zapobiega chorobie Alzheimera i pozytywnie wpływa na codzienne funkcjonowanie kursanta, np.: dodaje pewności siebie.

Dlatego nie ma na co czekać – im szybciej zaczniesz się uczyć języka angielskiego tym szybciej się go nauczysz! Tym bardziej że znalazłaś właśnie bardzo skuteczną, a zarazem przyjemną metodę nauki – kurs języka angielskiego online Speakingo!

Zresztą możesz wypróbować pierwszy tydzień za darmo – bez żadnych umów czy zobowiązań – by zobaczyć, czy odpowiada Ci taka metoda nauki!

Więcej można znaleźć na stronie www.speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online/

1 Comment

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię