Uroda

Metamorfoza włosów w kilka chwil

Metamorfoza włosów w kilka chwil
Metamorfoza włosów w kilka chwil

Piękne włosy to ozdoba kobiety. Świadczą również o zdrowiu. Nie wszystkie panie natura obdarzyła bujnymi, ładnie układającymi się włosami, które doskonale wyglądają zarówno wersji długiej, jak i krótkiej.  Kobiety lubią zmieniać fryzurę. Z krótkich włosów w kilka chwil można  wyczarować niesamowite, wzbudzające zachwyt długie kosmyki. Przedłużanie włosów to idealny sposób na odmienioną fryzurę na specjalną okazję i na sprawdzenie.

Odmiana w parę chwil

Na imprezę, na randkę, na urlop , na wesele chcemy wyglądać wyjątkowo, inaczej niż na co dzień. Doczepiane włosy OxY Hair to sposób na metamorfozę w kilka minut. Jednego dnia można mieć krótkie cięcie, a następnego dnia zachwycać długim, końskim ogonem. Osoby, które marzą o długich włosach, mogą spełnić swoje marzenie w parę chwil i nie muszą czekać aż włosy odrosną. Włosy doczepiane OxY Hair  produkowane są z ludzkich włosów, które wcześniej zostały starannie wyselekcjonowane. Wybrane zostały najlepsze, grube, lśniące i zdrowe włosy. Do doczepek nie są dodawane żadne środki chemiczne. Włosy doczepiane OxY Hair  można założyć w domowym zaciszu, korzystając z dołączonej do produktu instrukcji. Wiele osób obawia się doczepiania włosów, ponieważ uważają, że nie można ich modelować. To nieprawda. Włosy doczepiane OxY Hair   można prostować, kręcić, układać i tworzyć wymarzone fryzury bez pomocy fryzjera i wydawania dużych pieniędzy.

Metoda klipsowa

Przedłużanie włosów metodą clip in to najszybszy sposób na piękne włosy każdego dnia. Bez wielu lat zapuszczania i specjalistycznych zabiegów. Pasma do przedłużania Clip In zaczepia się przy użyciu klipsów, które nie niszczą włosów. Nie potrzeba żadnego kleju, który mógłby zniszczyć włosy. Metody przedłużania włosów na klej mogą po pewnym czasie doprowadzić do osłabienia i łamania się włosów. Zastosowana metoda clip in nie powoduje uszkodzenia włosów. Doczepione włosy ściąga się równie łatwo, jak zakłada. Dzięki temu można zmieniać fryzurę spontanicznie,  tak często, jak jest potrzeba i zachować piękne włosy.

Dobra jakość włosów doczepianych

Doczepiane  włosy dobrej jakości to przede wszystkim włosy naturalne. Muszą układać się w tym samym kierunku, co włosy kobiety i współgrać z naturalnymi włosami właścicielki. Szukając dobrego zestawu do przedłużania włosów, trzeba zwrócić uwagę na wagę produktu. Jeżeli na opakowaniu nie ma podanej wagi, to znaczy, że doczepki mogły powstać z niskiej jakości włosów. Waga 120-170g to minimum, aby uzyskać zadowalający efekt doczepiania włosów, o ile włosy osoby korzystającej z zestawu są naturalnie gęste. Dobrze dobrane włosy doczepiane nie odróżniają się od naturalnych włosów kobiety.

Przedłużane Włosy OxY Hair  są całkowicie bezpieczne dla naturalnych kosmyków. W parę minut cienkie, łamliwe włosy nabierają puszystości, stają się grubsze i naprawdę piękne.   W zależności od częstotliwości używania mają żywotność od kilku miesięcy do roku. Włosy doczepiane metodą clip in pozwalają na dowolne kreowanie swojego wizerunku w zależności od okazji.

1 Comment

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię

  • Ważna jest dieta. Szczególnie gdy mamy za mało żelaza, włosy stają się słabe i łamliwe