Lifestyle

Parkos – jak działa system rezerwacji parkingów?

Znasz portale internetowe, które pozwalają na rezerwację noclegów na całym świecie? Internet to wspaniałe narzędzie, które zapewnia nam nieograniczone możliwości. W ciągu kilku minut możesz kupić bilet na samolot na drugi koniec świata i zabookować pokój, by na następny dzień wyruszyć w podróż swoich marzeń. 

Powstaje jednak pytanie, co zrobić z samochodem na okres wyjazdu. Przecież nie zostawisz auta bez opieki pod blokiem lub na publicznym parkingu, gdzie ktoś może go okraść lub zniszczyć. Na szczęście bez problemu znajdziesz bezpieczny parking przy lotnisku Chopina, więc nie musisz ryzykować. 

Jak to zrobić? Czy wystarczy przyjechać na miejsce? Czy jest możliwość rezerwacji, by mieć pewność, że miejsce parkingowe przy lotnisku Chopina będzie na Ciebie czekać? Odpowiedzią na wszystkie pytania może być Parkos. Dlaczego? Tego dowiesz się z dalszej części tekstu, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów.

Jak wybrać parking, lotnisko i datę?

To naprawdę nic skomplikowanego. Wystarczy wejść na stronę internetową pośrednika, gdzie już w centralnym miejscu znajduje się wyszukiwarka. Z jej pomocą można szybko i łatwo wybrać lotnisko, z którego planujesz wyruszyć (np. lotnisko Warszawa) i datę (zarówno wylotu, jak i powrotu). Na podstawie wybranych parametrów zostaną wyświetlone wszystkie dostępne parkingi, które w konkretnym terminie są w stanie zaoferować Ci wolne miejsce parkingowe. 

Co dalej?

Należy podać wszystkie informacje dotyczące danych osobowych i podróży. Numer lotu pozwala śledzić obsłudze ewentualne opóźnienia. Dzięki temu usługa parkingowa lub bezpłatny transfer mogą zostać zrealizowane w profesjonalny sposób. Kierowcy nie będą musieli czekać na Ciebie przed lotniskiem o wstępnie ustalonej godzinie (opóźnienia potrafią być nawet wielogodzinne, a przy lotach z przesiadkami są w stanie przekroczyć dobę) i będą mogli spokojnie realizować usługi dla pozostałych klientów. 

Proces wypełnienia formularza rezerwacji jest banalnie prosty. Interesanci mają więc dostęp do czytelnego interfejsu, gdzie wszystko znajduje się w widocznych miejscach i przedstawione jest w czytelny sposób. W razie ewentualnych pomyłek strona poinformuje Cię o brakach lub błędach. 

Ceny dostępne w Parkos

Parkos jest jedynie firmą, która pośredniczy między transakcją z klientem i dostawcą. Nie oferuje zatem własnych obiektów, więc nie może narzucać cen. 

Sprawdzając i porównując jednak koszty rezerwacji z ofertami dostępnymi bezpośrednio u dostawców, często możemy być zaskoczeni tym, że ceny w Parkos są niższe, a obsługa parkingu na równie wysokim poziomie. Dlaczego taka sytuacja ma miejsce? Odpowiedź jest stosunkowo prosta – Parkos działa na zasadzie obopólnego zysku. Dostarczając do obiektu większą liczbę potencjalnych klientów, uzyskują lepsze warunki współpracy. Doskonałym przykładem są hurtowe zakupy usług, np. w systemach typu Groupon.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię