Zakupy

Przegląd produktów Apple

Przegląd produktów Apple
Przegląd produktów Apple

Wydawałoby się, że skoro technologia nieustannie gna do przodu i pojawiają się coraz to nowe rozwiązania, urządzenia, które były popularne jeszcze jakiś czas temu, odejdą do lamusa. W większości przypadków tak właśnie się dzieje, ale nie dotyczy to produktów Apple. One nie przemijają. Producent jest ceniony na całym świecie, a przekrój jego urządzeń z roku na rok się zwiększa. Co ciekawe, pomimo tego, że wprowadza na rynek kolejne innowacje, jego wcześniejsze urządzenia cieszą się niesłabnącą popularnością. Co obecnie możemy kupić z logo Apple?

iPhone

Smartfony to chyba najpopularniejsza grupa produktów Apple. Obecnie jest kilka wariantów iPhone’ów o różnych pamięciach, wielkościach i innych parametrach. Wspólna dla nich jest wysoka jakość na uszkodzenia mechaniczne i charakterystyczny dla Apple design.

iPad i iPod

Kolejną serią produktów, które cenią różne grupy użytkowników, są iPady. Cechuje je duży i wygodny w użytkowaniu ekran. Po sprzęty tego typu chętnie sięgają rysownicy i projektanci, którzy szukają mobilnych urządzeń, ułatwiających pracę. Ze względu na rosnący popyt na iPady, producent co rusz poprawia takie parametry, jak wyświetlacz. Inną, o podobnie brzmiącej nazwie grupą sprzętów są iPody. Można je wykorzystać m.in. jako odtwarzać mp3, czy konsola do gier. Na razie producent nie planuje wprowadzenia tutaj nowych modeli.

MacBook

Wśród produktów Apple jest kilka wersji ultrabooków. MacBook w zależności od tego, jaki posiada się budżet i wymagania, można znaleźć laptop 12, 13, 15 cali. Inne też będą parametry, jeśli chodzi o procesor, kartę graficzną, czy pamięć. Inny model będzie wskazany, kiedy ktoś szuka czegoś głównie do pracy biurowej, a inny, kiedy czynności będą bardziej zaawansowane. Dużą zaletą wszystkich modeli jest długo działająca bateria. Ceny MacBook’a mogą się różnić między sobą nawet o kilka tysięcy złotych, w zależności od podzespołów.

Apple TV

W ostatnich latach producent poszedł dalej i teraz do dyspozycji jest również TV-Box Apple. W najprostszym ujęciu można powiedzieć, że jest to moduł zewnętrzny, nieco zbliżony do Smart TV. Podłącza się go kablem HDMI do telewizora. Podobnie jak przy innych rozwiązaniach Apple, tak i to jest proste w obsłudze. Jednak najważniejsze jest to, że dostęp usług często wymaga internetu. Od pewnego czasu nie ma żadnych udoskonaleń, ale i tak rozwiązanie to jest cenione.

Apple Watch

I jedna z nowości Apple – zegarek. Polscy wielbiciele Apple musieli uzbroić się w cierpliwość, bo przez pewien czas nie był u nas dostępny. Odkąd urządzenia pojawiły się na rynku w 2015 roku, bardzo szybko zyskują popularność. W tej chwili smartwatch od Apple jest w sprzedaży w kilku wariantach. Apple Watch nie jest zwykłym zegarkiem. Posiada m.in. takie funkcje jak czujnik tętna, czy GPS. Doceniają go wszystkie osoby prowadzące aktywny tryb życia. Urządzenie można przyrównać do asystenta w trakcie wykonywania ćwiczeń. Oprócz tego można zarządzać muzyką, czy odczytywać wiadomości bez sięgania po telefon. Jest to możliwe dzięki temu, że Apple Watch współpracuje z innymi urządzeniami Apple.

Informacje zaczerpnięte z iDream.pl

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię