Lifestyle

Bilety na koncert Teresy Werner

Bilety na koncert Teresy Werner
Bilety na koncert Teresy Werner

Teresa Werner jest popularną wokalistką, z wrażliwą artystyczną duszą. Artystka ceni piękno natury, kocha konie, las, rodzinny dom i swoich fanów. Romantyczny klimat jej piosenek, teksty o życiu, miłości, przyrodzie, ładne teledyski, poprawiają nastrój i wywołują uczucie spokoju i szczęścia.  Fani doceniają finezyjny, piękny głos i pełne gracji ruchy.  Bilety na koncert Teresy Werner to gwarancja dobrej zabawy i muzycznej uczty.

Występy na największych światowych scenach

 Teresa Werner wraz z zespołem Śląsk  występowała  na największych teatralnych scenach, takich jak: Broadway czy Carnegie Hall i wiele innych. Koncertowała po całym świecie, między innymi w Chinach, Japonii czy Stanach Zjednoczonych. Zdobyła I miejsca w na Festiwalu Muzyki Ludowej wJohannesburgu w  Republice Południowej Afryki w roku 1991.  Zdaniem jej fanów, to piosenkarka mająca najpiękniejszy głos na Śląsku i godnie reprezentująca śląską ziemię w Polsce i na świecie. Wiek wokalisty, pomimo ciekawości fanów, utrzymywany jest w ścisłej tajemnicy.

Złoty debiut w show – biznesie

Teresa Werner zadebiutowała jako nastolatka w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk, z którym występowała przez 32 lat, będąc najdłużej  śpiewającą w zespole wokalistką. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” , potem ukazał się pierwszy album piosenkarki „Spełnić marzenia”, który zyskał statut platynowej płyty. To bardzo udany debiut.

Najważniejsze nagrody

Wokalista jest artystką nagradzaną prestiżowymi nagrodami  za osiągnięcia dla kultury. W lipcu 2013 Wyższa Rada Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego Pen Clubu przyznała jej tytuł doktora  honoris causa. W tym samym roku została odznaczona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Również w 2013 roku artystka  była gościem Międzynarodowego Festiwalu „Večeri dalmatinske šansone 2013” w chorwackim Szybeniku. W 1998 roku  Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej uhonorował artystkę Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Własna marka perfum

Teresa Werner wypuściła w 2018 roku  damskie perfumy,  sygnowane jej  imieniem i nazwiskiem. W kolekcji są perfumy na dzień „Une note d’amour” (nuta miłości) i na wieczór „Plaisir de la nuit” (przyjemność nocy). Artystka pracowała nad stworzeniem tych zapachów przez rok podczas pobytu we Francji. W kolejnym roku pojawiły się na rynku perfumy męskie: „Guerrier du jour” (wojownik dnia) i „Amant du soir” (nocny kochanek).

Nowa płyta i program telewizyjny

Pod koniec sierpnia 2020 roku premierę miała nowa płyta artystki pt. „Sekret miłości”, na której można posłuchać aż 20 utworów. Od października 2020 roku wokalistka prowadzi w Polo TV pt. „Koncert życzeń z Teresą Werner”, który ma sporą oglądalność i nawiązuje do legendarnych koncertów życzeń z lat 80-tych.

 Z pewnością warto poznać twórczość prawdziwej artystki, która pozostaje wierna swojej muzyce i nie poddaje się modowym trendom. To uczta muzyczna dla wielbicieli romantycznych klimatów w muzyce.


Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię