Moda Uroda

Fajna i krótka fryzura męska w jakiej będzie ci do twarzy

fajna fryzura męska
fajna fryzura męska

Wydawałoby się, że strzyżenie męskie daje niewielkie pole popisu fryzjerom. Cóż – nie do końca tak jest… Naprawdę fajna i krótka fryzura męska, może być prawdziwym wyzwaniem.

Nie wystarczy, że włosy zostaną po prostu skrócone. Fryzura która zdobi, musi być dopasowana do kształtu twarzy, do stylu w jakim się ubierasz i przede wszystkim musisz się w niej dobrze czuć. Dlatego fryzjerzy, którzy potrafią strzyc biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, to prawdziwi artyści.

Duże wyzwanie stanowi fakt, że każdy klient ma nie tylko inny kształt głowy, ale też inną grubość i strukturę włosa. Fajna i krótka fryzura męska w określonym kształcie, jaki być może już sobie wypatrzyłeś gdzieś we fryzjerskim katalogu, albo na głowie znanego aktora (czy innego celebryty), może więc na twojej głowie wyglądać zupełnie inaczej.

Od czegoś jednak wybór fryzury trzeba zacząć.

Wspomniane katalogi, czasopisma i zdjęcia na stronach internetowych, to prawdziwe kopalnie pomysłów na wizerunek. Fajna i krótka fryzura męska może też być dobrana przez aplikację, do której wczytujesz swoje zdjęcie, a następnie po prostu „zmieniasz włosy”, aż trafisz na to, w czym jest twojej twarzy najlepiej. Wydrukuj zdjęcie twojej fryzury i udaj się z nim do salonu fryzjerskiego o którym wiesz, że zatrudnia osoby, które lubią i potrafią strzyc. W końcu po całej „operacji” niewiele będzie się dało zrobić. Krótka fryzura męska, to nie to samo, co fajna fryzura męska

Dokładnie omów z osobą, która będzie zajmować się twoimi włosami, czego oczekujesz. Pamiętaj, żeby określić się również co do tych elementów fryzury, których nie widać na zdjęciu. Po prostu musisz wiedzieć, czego chcesz. Jeśli fryzjer (lub fryzjerka) próbuje ci wmówić, że wszystko da się zrobić i niczego nie musisz tłumaczyć – bądź ostrożny. Albo naprawdę jest artystą w swoim zawodzie i wie, co mówi, albo uważa, że fajna fryzura męska ma być po prostu krótka i tyle, czyli „żadna filozofia”. Tyle że to ty będziesz po wizycie żył z efektem „eksperymentu” – udanego, czy nie.

Dawno minęły czasy, kiedy mężczyznom było wszystko jedno. Dziś prawdziwy mężczyzna, to zadbany mężczyzna. Krótka i fajna fryzura męska nie jest niczym niezwykłym na współczesnej ulicy, na uczelni, czy w zakładzie pracy. Dlatego i ty nie daj sobie wmówić, że dbanie o fryzurę jest domeną wyłącznie kobiecą.

Kiedy już jesteś dobrze ostrzyżony i uczesany, pamiętaj, by utrzymywać włosy w czystości, co oczywiście stanowi absolutną podstawę. Następnie miej na uwadze, że krótka i fajna fryzura męska, to nie tylko strzyżenie, to również ułożenie włosów przy użyciu odpowiednich kosmetyków.

Najlepiej, jak zapytasz o nie osobę, która stworzyła twoją fryzurę. Z pewnością poleci ci coś odpowiedniego.

Zacznij więc już teraz poszukiwania idealnej fryzury dla siebie. Być może nie od razu będziesz zadowolony, być może nie raz poczekasz na odrośnięcie włosów, aby spróbować czegoś innego. Zapewniamy – dla idealnego efektu WOW u płci pięknej, naprawdę warto!

 

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię