Miłość i seks

Jak skutecznie poderwać chłopaka?

Jak skutecznie poderwać chłopaka?

Odnalezienie prawdziwej miłości to ogromne wyzwanie. Najczęstszym problemem, jaki stoi na drodze do szczęścia w związku, jest wąskie grono znajomych, niska samoocena i brak umiejętności wykonania pierwszego kroku. Czasy, gdy każda rozmowa powinna być zapoczątkowana przez przedstawiciela płci męskiej minęły bezpowrotnie. Współcześnie prawo do zainicjowania konwersacji mają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W jaki sposób poderwać chłopaka, aby cała misja zakończyła się sukcesem? Czy decydowanie się na śmieszne teksty na podryw chłopaka jest w rzeczywistości odpowiednim posunięciem?

Diabeł tkwi w szczegółach

Wiele kobiet zwraca uwagę na trudność we wchodzeniu w interakcje z nowo poznanymi osobami. Problematyczny staje się sam wybór momentu, w którym należy wykonać pierwszy krok. W sytuacji, gdy wokół znajdują się osoby trzecie, warto poczekać na chwilę spokoju. Każdy mężczyzna – nawet jeśli przez większą część czasu spędzanego w szkole, na uczelni lub w pubie jest w otoczeniu bliskich znajomych – zostanie w pewnym momencie sam. Wówczas panują idealne warunki, aby wejść z taką osobą w interakcję.

Na samym początku warto jednak „złapać” kontakt wzrokowy i posłać w jego kierunku szczery uśmiech. Mentalność mieszkańców naszego kraju sprawia, że prosty i serdeczny uśmiech stał się rzadkością. Porozumiewawcze spojrzenie będzie jednak pomocne przed przystąpieniem do takiej rozmowy – w ten sposób można bowiem pokazać czystość zamiarów i dobre intencje.

Nie należy zapominać o odpowiedniej dbałości o aparycję. Każdy z nas zwraca uwagę na styl ubioru oraz fryzurę u przedstawicieli płci przeciwnej, dlatego warto odpowiednio wcześniej dopilnować również tych kwestii.

Teksty na podryw chłopaka – co powiedzieć?

Znając podstawowe zasady kontaktu niewerbalnego, można przejść do etapu komunikowania się. Pierwszą barierą, jaka wówczas się pojawia, jest sam fakt wyboru odpowiednich słów i zwrotów. W rzeczywistości najskuteczniejsze teksty na podryw chłopaka nie zdradzają z reguły wprost zamiarów. Nawiązanie do rodzaju spożywanego trunku, charakterystycznej cechy ubioru lub aktualnego miejsca przebywania pozwoli w łatwy sposób zwrócić uwagę mężczyzny tematem, który jest pozornie błahy.

Często popełnianym błędem jest decydowanie się na poruszenie wyjątkowo personalnych kwestii już na wstępie, dlatego pytania o aktualny status związkowy lub dane kontaktowe rzadko pozwalają osiągnąć zamierzony rezultat.

Dopiero po subtelnym wprowadzeniu do rozmowy warto płynnie zmienić temat na taki, który pokaże Twoje zainteresowanie jego osobą. Ten moment określany jest jako kluczowy, ponieważ w przypadku odwzajemnienia sympatii gwarancją jest informacja zwrotna, zawierająca nie tylko odpowiedź, ale też ukazanie jego własnej ciekawości – na przykład w postaci bezpośredniego pytania o kwestie dotyczące Ciebie. Podstawą sukcesu jest odpowiedni dobór słów, bowiem wszystkie nietaktowne i głupie teksty na podryw chłopaka psują pierwsze wrażenie, które w tym przypadku jest niezwykle ważne.

Jakie są następstwa udanego podrywu?

Problematyczne okazuje się być również dobór odpowiednich kroków i działań, które powinny nastąpić po skutecznie przeprowadzonym podrywie. Wymiana profilami na mediach społecznościowych lub numerem telefonu stanowi oczywiście podstawę do kontynuowania znajomości. W jaki sposób jednak pociągnąć temat dalej? Najłatwiejszym sposobem jest odnalezienie wspólnych zainteresowań lub pasji, które pozwolą na wielogodzinne rozmowy, na przykład na temat kinematografii, sztuki lub fotografii.

Do tego celu można zatem wykorzystać konta na Instagramie lub Facebooku – jest to najłatwiejszy sposób na odnalezienie odpowiedniej drogi do serca przystojnego nieznajomego. Skuteczne okazuje się być również wdrożenie aspektów humorystycznych. Wymiana memami lub przytoczenie wspomnień z najgorszych randek w życiu pozwoli rozluźnić atmosferę pomiędzy osobami, które darzą się sympatią. W większości przypadków do dalszego rozwoju zdarzeń dojdzie już samoistnie.

Kwestia tego, czy spotkanie przystojnego nieznajomego skończy się ostatecznie wieloletnim związkiem, na długo pozostanie otwarta. Warto jednak pamiętać o tym, że osiągniecie wymarzonego celu jest możliwe jedynie przy zastosowaniu metody prób i błędów. Kto bowiem nie ryzykuje, ten nie pije szampana!

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię