Uroda

Jak szybko schudnąć z brzucha przed ślubem?

Jak szybko schudnąć z brzucha przed ślubem?
Jak szybko schudnąć z brzucha przed ślubem?

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nic dziwnego, że każdy chce wyglądać w tym wyjątkowym dniu naprawdę pięknie. Dotyczy to zwłaszcza pań, które pragną zaprezentować się oszałamiająco w wyjątkowej sukni. Niestety oponka na brzuchu potrafi znacznie zawęzić pole manewru przy wyborze ślubnej kreacji. Jak się jej pozbyć szybko i skutecznie?

Oporny tłuszcz w okolicach brzucha – dlaczego tak trudno się go pozbyć?

Tłuszcz zaczyna się odkładać, kiedy jemy więcej, niż potrzebuje nasz organizm. To jest oczywiste. Z niektórych części ciała znacznie trudniej można się go pozbyć, niż z innych. Nawet, kiedy ćwiczysz i stosujesz dietę. Do miejsc takich należą brzuch i okolice talii, gdzie jest więcej komórek tłuszczowych beta, które trudniej reagują na lipolizę, czyli proces spalania tłuszczu. Komórki te można jednak pobudzić do większej aktywności w spalaniu. W jaki sposób?

Szkodliwe nawyki żywieniowe – czas na zmiany

Odkładaniu tłuszczu, zwłaszcza w miejscach problematycznych, służą złe nawyki żywieniowe. Warto je zmienić, bo nawet jeśli uda nam się schudnąć, pozostanie trudna walka o utrzymanie efektów.

Nie musimy zdobywać się na wielkie wyrzeczenia, wystarczy odstawić potrawy, które przez sztuczne wzmocnienie smaku i zapachu sprawiają, że jemy więcej. Niektóre z nich, na przykład czarny pieprz, zawierają składniki, które wspomagają spalanie tłuszczu, zamiast powiększać jego zasoby.

Kiedy dieta nie wystarczy, czyli kilka słów o spalaniu trudnego tłuszczu

 Wspomaganiu spalania tłuszczu poświęcono wiele badań i obecnie dysponujemy całą gamą mniej lub bardziej skutecznych suplementów wspomagających odchudzanie. Niektóre z nich skupiają się właśnie na problematycznych rejonach ciała i zgromadzonym tam, w komórkach beta tłuszczu. Szczególnie godne polecenia są preparaty z wysoką zawartością piperyny, na przykład Piperyna Forte. Wspomagają one spalanie tłuszczu, również z komórek beta. Bardzo skuteczne są również niektóre owoce – na przykład grejpfruty. To prawdziwe bomby witaminowe, dzięki którym odchudzanie nie odbija się ujemnie na kondycji skóry i paznokci, których piękny wygląd jest przecież bardzo ważny – zwłaszcza, kiedy odchudzamy się na własny ślub.

Ćwiczenia na brzuch – czy są skuteczne?

Istnieje wiele programów ćwiczeniowych na mięśnie brzucha. Wprawdzie same ćwiczenia nie zlikwidują nam tkanki tłuszczowej, ale w połączeniu z suplementami mogą w krótkim czasie zdziałać prawdziwe cuda. Dzięki nim poprawiamy krążenie, co przyspiesza spalanie tłuszczu w problematycznych rejonach ciała. Bardzo skuteczny jest program o nazwie 6 Weidera, z powodzeniem stosowany zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Pozwala on na uzyskanie płaskiego brzucha już w 42 dni. Łącząc te proste, zajmujące kilka minut dziennie ćwiczenia z odpowiednim suplementem z pewnością uda się osiągnąć wymarzoną sylwetkę nawet nieco szybciej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.zdrowienazdrowie.pl

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię