Zakupy

Karta podarunkowa – zawsze trafiony prezent

Karta podarunkowa – zawsze trafiony prezent
Karta podarunkowa – zawsze trafiony prezent

Któż nie lubi otrzymywać upominków?  To wyraz sympatii, pamięci o ważnym dniu dla obdarowanej osoby. Prezent można wręczyć bez okazji, po prostu,  aby zrobić komuś przyjemność lub wyrazić wdzięczność. Upominek powinien być niespodzianką i czasem może wywołać wielkie wrażenie. Z drugiej strony doskonale wiadomo, jak trudno „trafić z prezentem”, kupić coś, co przyda się drugiej osobie. Czasami oglądamy oferty upominków i w zasadzie nie wiemy, co wybrać, zwłaszcza jeżeli szukamy czegoś uniwersalnego i pożytecznego.  Rozwiązaniem dylematu może być bon podarunkowy.

Uniwersalna niespodzianka

Oferta prezentowa jest olbrzymia- od maskotek do produktów dedykowanych konkretnej osobie.  Niektóre prezenty zamiast radosnej niespodzianki, mogą wprawić obdarowanego w zakłopotanie.

Dlatego tak ważne jest, aby dobrać prezent do gustu osoby, która ma go otrzymać lub wybrać rzecz uniwersalną. Karta podarunkowa to upominek, który najczęściej sprawia radość. Umożliwia  osobie, która ja otrzyma dowolne zakupy w zaznaczonej sieci sklepowej do wskazanej wartości.  Właściciel karty podarunkowej może kupić coś, co najbardziej potrzebuje.  Karty prezentowe  szybko stały się popularne.  Ich walory promocyjne zauważyły także wielkie i znane marki, które dostrzegły, że osoby, które korzystały z karty podarunkowej, wracają na zakupy nawet po wykorzystaniu środków z karty.

Odpowiednik bonu

Karta podarunkowa (prezentowa) jest odpowiednikiem bonu towarowego. Można z niej skorzystać w sklepie stacjonarnym i internetowym.  Istnieje możliwość wielokrotnego korzystania aż do wysokości salda. Najczęściej karta jest ważna przez 12 miesięcy, choć zdarzają się oferty z mniejszym lub większym okresem ważności. Karta prezentowa jest kolejną formą płatności – może być zabezpieczona kodem PIN. Przed skorzystaniem z karty podarunkowej, warto zapoznać się z regulaminem korzystania z karty.  Sklepy miewają różne zasady korzystania z kart.  Zalety kart jest  ich wygląd- są ładnie wydane i opakowane.  Karty niektórych sklepów można wielokrotnie doładowywać. Na stronie giftmall znajdziemy karty do różnych sklepów.

Nagroda dla pracownika

Karty podarunkowe to doskonały pomysł na motywowanie pracowników. Wręczane są najczęściej z okazji świąt lub jubileuszu firmy.  Taki upominek poprawia relację w przedsiębiorstwie, zachęca zespół do efektywnej pracy i jest odbierany jako miły gest docenienia starań pracowników.  W tym przypadku najlepiej sprawdzają się karty do sklepów z różnorodnym asortymentem.

Zaletą karty prezentowej jest fakt, że jest to najłatwiejszy sposób sprawiania najbliższym wyjątkowej radość. Dzięki karcie wybierają najlepsze dla siebie produkty, a osoba która wręcza taki upominek ma z głowy wybieranie prezentu. Prawdą jest, że upominek oznacza chęć sprawienia komuś niespodzianki i przyjemności.  Jeżeli nie wiemy co kupić, to najlepszym rozwiązaniem będzie karta prezentowa do ulubionego sklepu.  Kartę można podarować zarówno bliskiej osobie, jak i komuś spoza rodziny.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię