Lifestyle

Królewski ślub jak z bajki

ślub jak z bajki

Ślub jest ważnym momentem w życiu każdej pary. Zazwyczaj jest to uroczystość, do której przygotowania zajmują bardzo dużo czasu i pochłaniają wiele uwagi państwa młodych i osób z ich najbliższego otoczenia. Dlatego tak ważne jest, aby ten dzień odbył się w wyjątkowym miejscu, w którym marzenia związane z tym niesamowitym i niezapomnianym wydarzeniem będą mogły stać się rzeczywistością. By jednak dokonać odpowiedniego wyboru, należy wziąć pod uwagę wiele elementów, które mogą przesądzić o ostatecznej decyzji i zadecydować o przebiegu uroczystości.

Mierz siły na zamiary

Przede wszystkim dobór sali na weselę,  zależny jest od ilości osób, które chciałoby się na nie zaprosić. Ważne jest, by pomieściła ona wszystkich zaproszonych gości, zostawiając jednocześnie miejsce na część jadalną, parkiet oraz ewentualne dodatkowe atrakcje. Dlatego też wybór lokalu w zatłoczonej części miasta Krakowa, które przeważnie ma dość ograniczony metraż, może okazać się nie najlepszym wyborem w przypadku większych uroczystości. Warto więc szukać miejsc zlokalizowanych nieco na uboczu, jednakże z dobrym dojazdem tak, by zaproszone osoby mogły z łatwością dotrzeć do wybranej przez państwa młodych lokalizacji.

ślubny dworek.jpg

Uwzględnij potrzeby każdego

Organizując wesele, dobrze jest pomyśleć o potrzebach każdego z gości, by mogli oni czuć się komfortowo w trakcie uroczystości. Dlatego warto zwrócić uwagę na ich wymagania czy preferencje odnośnie jedzenia, jakie miałoby pojawić się na weselnym stole. Inwestycja w doświadczonego szefa kuchni, który dostosuje menu do ulubionych smaków młodej pary i przygotuje niesamowite potrawy z najlepszej jakości świeżych składników, z pewnością przyniesie zadowalające efekty i pozwoli w pełni korzystać z tych wyjątkowych chwil, bez dodatkowych zmartwień. Wybierając salę na wesele w Krakowie, dobrze jest więc wybrać taką, która zajmuje się również oprawą gastronomiczną wydarzenia, aby nie trzeba było martwić się o dodatkowy catering.

Wprowadź elementy natury

Mile widzianym dodatkiem przy wyborze sali na wesele w Krakowie będzie z pewnością połączony z nią ogród. W czasie wielogodzinnej zabawy każdy z przyjemnością, choć na chwilę będzie chciał zaczerpnąć świeżego powietrza i złapać oddech przed kolejnym tańcem. Dobrze jest również wprowadzić elementy kwiatowe do samej sali, by stworzyć w niej wyjątkowy klimat. A jeśli ma się wątpliwości odnośnie sposobu ułożenia czy doboru kwiatów, zawsze można skorzystać z pomocy doświadczonej florystki, która idealnie dopasuje je do wnętrza i pozostałych części wystroju.

Szukając salę na wesele w Krakowie,  z pewnością marzysz o odrobinie prywatności i pięknym otoczeniu, zatem warto rozważyć salę weselną – Akacjowy Dwór

Ta historyczna rezydencja stwarza niepowtarzalny klimat, a połączenie jej wyjątkowych wnętrz ze spokojnym ogrodem zapewnia wręcz idealną harmonię.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na ich stronie internetowej!

Artykuł partnerski.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię