Moda

Najmodniejsze kolory kurtek puchowych

Najmodniejsze kolory kurtek puchowych
Najmodniejsze kolory kurtek puchowych

Kolorystyka od zawsze była najważniejszym elementem modnych ubrań. Nic w tym dziwnego, w końcu barwy są tym, co pierwsze rzuca się w oczy i przyciąga najwięcej uwagi. Szczególne znaczenie nabierają one zimą, ponieważ na tle śnieżnobiałego krajobrazu każdy kolor wydaje się być intensywniejszy i wywołuje więcej emocji w odbiorcy. Dlatego kupując kurtki puchowe damskie, warto poświęcić chwilę na wybranie modelu o najmodniejszej kolorystyce, który będzie się doskonale prezentował na chłodnych ulicach miasta. Tylko jakie kolory będą najlepsze?

Chłodny błękit

Nic nie pasuje do białego, zimowego krajobrazu tak bardzo jak kolor niebieski. Idealnie współgra on z otoczeniem, tworząc chłodny, ale piękny obraz. Nawet Matka Natura wie o tym jak wspaniale wygląda połączenie niebieskiego z bielą, dlatego sople lodu, czy zamarznięte jeziora mają właśnie błękitną barwę. Niebieska kurtka puchowa to kwintesencja zimowego klimatu, a osoba nosząca ją w tym okresie będzie wydawała się niepowtarzalnie piękna, niczym płatek śniegu.

Źródło: Brendi

Radosna pomarańcz

Jednak wielu ludzi lubi się wyróżniać od otoczenia, zamiast się do niego dopasowywać. W takim wypadku najlepszym wyborem będzie kolor pomarańczowy. Jest on jednocześnie bardzo jaskrawy i radosny, kontrastując z zimowym klimatem, ale też nie rzuca się w oczy tak bardzo, jak na przykład żółty. Wielu osobom pomarańczowa kurtka puchowa może też skojarzyć się z, najczęściej jedzonymi w okresie zimowym, mandarynkami i pomarańczami, co na pewno wywoła pozytywne emocje.

Świąteczna czerwień

Czerwony od zawsze był najbardziej pociągającym, uwodzicielskim kolorem, a w zimę jego wdzięk może być jeszcze bardziej widoczny. Dzięki zaśnieżonemu, pozbawionemu innych barw krajobrazowi, gorąca czerwień będzie jeszcze bardziej kusząca i wyjątkowa, dodając noszącemu wiele pewności siebie. Jest to także kolor świąteczny, noszony przez samego Świętego Mikołaja, więc czerwona kurtka puchowa idealnie pasuje do grudniowych i styczniowych spacerów. Na pewno zwróci ona uwagę wielu osób i podkreśli piękno osoby, która ją nosi.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię