Moda Uroda Zakupy

Namierz je już dziś – okulary, które będą modne w 2019

Modne okulary korekcyjne 2019
Modne okulary korekcyjne 2019

Okulary przed laty kojarzyły się z nieatrakcyjnymi kujonami, a ich noszenie stanowiło prawdziwą osobistą i towarzyską tragedię dla niejednego dziecka i nastolatka. Nic dziwnego – po pierwsze wady wzroku w tym wieku były dość rzadkie, po drugie – dostępne soczewki grube i ciężkie, a oprawki brzydkie.

Zmieniło się naprawdę sporo. Soczewki okularowe nie są wykonywane ze szkła, a z lżejszych tworzyw. Odpowiednie technologie wykonania ograniczyły ich grubość, co dało możliwość zastosowania lekkich, estetycznych oprawek i zmieniły to, co szpeciło, w modne okulary korekcyjne. 2019 rok to kolejne designerskie nowości. Dzięki nim okulary będą stanowiły przedmiot pożądania nie tylko osób, które powinny je nosić.  Okulary 2019 będą modnym dodatkiem do każdej stylizacji.

Na co powinniśmy zwracać uwagę wybierając okulary, poza aktualną modą na określony kolor czy fason? Oczywiście przede wszystkim musimy je dopasować do kształtu naszej twarzy.

Nie każdemu będą pasować znane, popularne i zawsze modne tak zwane „lennonki”. Nie zawsze też sprawdzą się modne okulary korekcyjne tak zwane bezoprawkowe. Czasem rzeczywiście duże, plastikowe oprawki w starym stylu, mogą świetnie wymodelować twarz i nadać jej charakter.

W sieci znajdziemy niejeden program, który po podstawieniu zdjęcia, pomoże nam zorientować się, jaki kształt oprawek będzie najlepiej pasować do kształtu naszej twarzy. Dzięki skorzystaniu z takiej aplikacji, będziemy potem czuć się nieco pewniej w salonie optycznym, mając przed sobą modne okulary korekcyjne ‘2019 w oszałamiająco bogatym wyborze. A wybór nie jest łatwy…
Wysokiej jakości, trwałe, modne i estetyczne oprawki, to spory jednorazowy wydatek. Wprawdzie ponosimy go niezbyt często ( o ile nie zdarzy się naszym okularom jakiś wypadek), ale jednak przykro by nam było, gdyby wybór, mimo przymierzania w salonie, był nie do końca trafiony.

Sprawdź także: https://injit.pl/korzystaj-z-second-handow-online-to-oszczednosc-i-wsparcie-przyrody/

Oprócz skorzystania z aplikacji przed wizytą w salonie optycznym, nieoceniona pomocą w wyborze odpowiednich oprawek, może się wykazać przyjaciółka, czy przyjaciel, albo członek rodziny o dobrym guście i poczuciu kompozycji. Nie zawahajmy się prosić o taką pomoc – wszak chodzi o to, co stanowić będzie ozdobę, albo wręcz przeciwnie, przez kilka najbliższych miesięcy, może nawet lat.

Modne okulary korekcyjne 2019, mogą być wyborem sezonowym, ale tez może się zdarzyć, że polubimy dany fason na tyle, ze stanie się on naszym znakiem rozpoznawczym, jak to jest w przypadku okularników – celebrytów. Czy nie zauważyliście, że sprawiają oni wrażenie, jakby nosili cały czas te same okulary? Kiedyś zapytano o to jednego z nich, noszącego charakterystyczne, czerwone oprawki. Wyznał, że bardzo lub ten fason i kupuje wiele par jednakowych oprawek na zapas, wymieniając potem tylko w razie potrzeby soczewki.

Brzmi rozsądnie. Skoro czujemy się w konkretnych oprawkach dobrze, pasują do naszej twarzy, są lekkie i wygodne – po co coś zmieniać? Z drugiej strony duży wybór nowych, ciekawych fasonów naprawdę kusi…

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię