Lifestyle

Niezbędna ozdoba samochodu na weselu

Niezbędna ozdoba samochodu na weselu
Niezbędna ozdoba samochodu na weselu

Organizacja wesela nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć, ale dużo będzie zależało od tego, w jaki sposób podejdzie się do tematu i kto konkretnie zajmie się organizacją uroczystości. Mowa nie tylko o przystrojeniu i udekorowaniu sali weselnej, ale też samochodu. W tym drugim przypadku nieocenioną rolę pełni m.in. kokarda na samochód. Dzięki niej auto będzie się wyróżniało na drodze, a inni uczestnicy ruchu oraz przechodnie będą wiedzieć, że w danym samochodzie podróżuje młoda para.

Czym kierować się przy wyborze kokardy na samochód?

Omawiane kokardy to stylowe dekoracje, bez których ciężko byłoby sobie wyobrazić profesjonalnie zorganizowaną imprezę weselną. Przy ostatecznym wyborze warto kierować się tym, aby zakupiona kokarda na samochód była dopasowana do kolorystyki auta. Powinna mieć też odpowiedni rozmiar, aby była widoczna z dalszej odległości, a jednocześnie nie zasłaniała drogi kierowcy i nie stwarzała niebezpieczeństwa. Najpopularniejsze kolory to: czerwień, biel, niebieski, granatowy, fiolet oraz róż i beż. Za kokardami na samochód przemawia wiele różnych zalet, w tym m.in.:

  • uniwersalność i wszechstronność zastosowania – można je dopasować praktycznie do każdego samochodu, chociaż zdecydowanie najlepiej prezentują się na autach w stylu retro,
  • trwałość – można z nich korzystać przynajmniej kilka razy,
  • romantyczny design,
  • łatwy i szybki montaż.

Nic dziwnego, że kokarda na samochód ma obecnie tak szerokie grono zadowolonych zwolenników. Dzięki niej o samochodzie weselnym będzie się mówiło przez długie miesiące, a młoda para poczuje się jak w bajce.

Kokardy na samochód – co jeszcze warto o nich wiedzieć?

Kokardy na samochód mogą być przypięte w dowolnie wybranym miejscu. Często młode pary decydują się na ich zamontowanie na klamce samochodu. Do kokardek dołączone są również eleganckie tasiemki, które będą swobodnie zwisać podczas przejazdu młodej pary do sali weselnej. Takie dekoracje wyróżniają się lekkością, niesamowitym urokiem oraz zastosowaniem wysokiej klasy materiałów (np. Tiul).

Kokarda na samochód może być później wykorzystana jako dekoracja sali. Szybko zdejmuje się ją z klamki samochodu, a następnie umieszcza się w widocznym miejscu na sali, tak aby z jej pomocą stworzyć harmonijną i wyjątkową aranżację. Jeśli jest taka potrzeba, kokarda może być też umieszczona na stołach, krzesłach oraz ławkach kościelnych. Młode pary mają pod tym kątem pełną dowolność wyboru. W końcu to najważniejszy dzień w ich życiu i to przyszli małżonkowie podejmują w tym zakresie ostateczną decyzję.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię