Biznes i finanse

Nowoczesne pralko suszarki przemysłowe

Nowoczesne pralko suszarki przemysłowe
Nowoczesne pralko suszarki przemysłowe

Duże zakłady pracy, hotele, restauracje, gabinety kosmetyczne coraz częściej decydują się na utworzenie własnej pralni, aby zaoszczędzić na kosztach prania. Zwykłe domowe pralki nie są w stanie sprostać wyzwaniu, jakim jest pranie na skalę przemysłową. Potrzebne są dużo bardziej zaawansowane pralki, tak zwane pralnice przemysłowe lub pralko-suszarki przemysłowe. Mają one większą ładowność i kilka dodatkowych funkcji.

Czystość i wygoda

Dla usług i przemysłu czystość wypranych rzeczy to sprawa kluczowa – odzież ochronna pracowników produkcyjnych lub lekarzy, czy kosmetyczek nie może mieć żadnych plam. Wobec pralnic przemysłowych wymagania klientów są bardzo wysokie.  Programy prania można dostosować do potrzeb konkretnego użytkownika. Wsad może sięgać 28 kilogramów. Oznacza to, że pralka jest wydajna i może być używana nawet w szpitalach i dużych zakładach przetwórczych.

Energooszczędność i wytrzymałość

Pralko-suszarki przemysłowe są tak zaprojektowane, aby sprostać najwyższym wymaganiom użytkowników pod względem jakości, niezawodności i oszczędności. Inteligentne systemy precyzyjnego ważenia określają przy starcie każdego prania ilość niezbędnej wody i energii, co daje podwójną korzyść – ekologiczność, ponieważ nie marnuje się  powyższych zasobów oraz ekonomiczność. Oszczędzanie wody i energii to wkład przedsiębiorcy w troskę o środowisko naturalne. Wytrzymują intensywną pracę przez wiele lat. Średni okres użytkowania pralki przemysłowej to nawet 10 lat. Podłoże pralnicy przemysłowej jest dodatkowo wzmocnione. Obudowa została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Niski poziom hałasu

Pralki domowe zazwyczaj nie są cichymi urządzeniami. W przypadku pralko suszarek przemysłowych wymagana jest bezgłośna praca. Nowoczesna pralnica przemysłowa posiada wytrzymałe łożyska, silniki indukcyjne, sprężyny amortyzujące, technologię inwerterową oraz panele dotykowe łączące pralkę z systemem sieci WI-FI oraz obudowę ze stali nierdzewnej. Wymienione udogodnienia technologiczne skutecznie redukują poziom hałasu.

Zabezpieczenie elektroniki

Elektronika umieszczona jest w metalowym pojemniku, co minimalizuje ryzyko korozji wrażliwych elementów oraz ich przypadkowego zalania. Wydłuża to okres użytkowania urządzenia. Pralnica przemysłowa ma wbudowane podwójne systemy zabezpieczeń i alarmów, co maksymalnie ogranicza możliwość wystąpienia wypadków podczas pracy.

Pralnica przemysłowa sprawdza się w takich miejscach jak: szpitale, jachty, domy pomocy społecznej/domy dziecka, gabinety kosmetyczne, zakłady przetwórcze, przedsiębiorstwa produkcyjne, szpitale, pralnie chemiczne, restauracje, hotele, sanatoria, czyli wszędzie tam, gdzie konieczne jest częste pranie dużej ilości rzeczy i wymagana jest perfekcyjna czystość. Pralko suszarki przemysłowe to urządzenia bezpieczne, energooszczędne i ekologiczne.  Cechują się podwyższoną wytrzymałością na intensywne użytkowanie. Ich zakup to inwestycja w nieskazitelną czystość na okres co najmniej 10 lat.

Więcej można znaleźć na stronie gastroprodukt.pl

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię