Lifestyle

Parę słów o grze Blocky Farm

Parę słów o grze Blocky Farm
Parę słów o grze Blocky Farm

Blocky Farm jest całkowicie darmową grą dla całej rodziny dostępną w przeglądarce i można grać na Game Planet. W grze odnajdziemy prawdziwe wiejskie życie, w którym cieszyć się można krajobrazami oraz wiejskimi zwierzętami, które możemy wziąć pod swoje skrzydła. Na każdym kroku spotykamy budynki i dodatki, które można odblokowywać. Każdy gracz tworzy swoją własną farmę, którą można dzielić się z przyjaciółmi. Z racji tego, że jest to gra multiplayer, może zawierać całkiem nowe znajomości oraz odwiedzać farmy innych graczy.

Jak grać w Blocky Farm?

Po włączeniu gry stajesz się młodym farmerem, który pod swoją opieką ma na początku niewielkie gospodarstwo rolne. Do swojej dyspozycji masz kilka zwierzątek oraz niewiele pola uprawnego, jednak to jak będzie wyglądać Twoja farma za jakiś czas, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Dzięki ciężkiej i regularnej pracy możesz zbudować ogromną działalność, jednak pamiętaj, że będzie to wymagać odpowiedniej wiedzy, by wszystko działo się zgodnie z prawami natury. Umiejętność jazdy traktorem również może okazać się bardzo potrzebna w trakcie awansowania we własnym gospodarstwie. Co więcej, odpowiednie zarządzanie własnymi dobrami poprzez sprzedaż produktów zwierzęcych, rozwijanie systemów produkcyjnych, może doprowadzić Cię do zostania mistrzem oraz milionerem w tej grze.

Blocky farm nie jest typową grą zręcznością, w których zostajesz farmerem. W tej grze masz wiele maszyn, które ułatwiają Ci zbiory plonów, w przeciwieństwie innych gier, w których plony zbierasz ręcznie. Dodatkowo w grze znajduje się wiele zwierząt, o które należy odpowiednio zadbać, by mieć z nich jakieś korzyści. Dbasz o ich pożywienie, wodę, ale również musisz dbać o to, by nie były znudzone.

W grze pojawił się również motyw z gry uwielbianej przez dzieci – Pou, ponieważ w Blocky Farm dostajesz swojego pupila, kota lub psa i dbasz o niego. Głaszczesz, karmisz, poisz oraz zapewniasz rozrywkę.

Wygląd gry Blocky Farm

Gra swoim wyglądem bardzo przypomina znaną wszystkim grę Minecraft. Świat składa się z małych sześcianów, które można usuwać za pomocą traktora i innych narzędzi rolniczych, a nie jak w Minecrafcie kilofem. Zwierzęta są interaktywne i wydają odgłosy, a grafika jest przygotowana z dbałością o najmniejsze szczegóły, co bardziej zachęca do gry.

Zalety gry Blocky Farm:

  • Jest to internetowa gra zręcznościowa dla całej rodziny.
  • Możesz wgłębić się w wiejski świat bez wychodzenia z domu.
  • Grafika została przygotowana z dbałością o najmniejsze szczegóły.
  • Do wyboru masz własne zwierzątko, o które musisz zadbać najlepiej jak tylko potrafisz.
  • Dzięki trybowi gry multiplayer możesz zawierać nowe znajomości z innymi ludźmi.
  • Gra została stworzona przez polskie studio Jet Toast.

2 komentarze

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię