Zakupy

Prezenty na wyjątkowe okazje

Upominek można podarować komuś bez okazji, tylko po to, aby sprawić tej osobie radość. Jednak są w życiu chwile, w których chcemy podarować najbliższej osobie coś wyjątkowego, prosto od serca, co będzie wyrażało uczucie. Prezent na rocznicę ślubu/związku lub na urodziny powinien być niezwykły i niezapomniany.

Jak wybrać prezent?

Zbliżająca się rocznica ślubu/związku czy urodziny kogoś bliskiego, to czas poszukiwania prezentu. Można kupić coś niebanalnego, co wyrazi uczucia, przypomni najpiękniejsze chwile, nawiąże do pasji lub marzeń. Prezent na rocznicę ślubu może być wykonany samodzielnie i wtedy odzwierciedla zaangażowanie w związek. Wybierając prezenty na rocznicę ślubu, można zainspirować się nazwą rocznicy, np.: na pierwszą rocznicę, zwaną papierową można podarować elegancko wykonany album ze zdjęciami albo wybrać spersonalizowany upominek, np.: szykowny, czarny organizer lub notatni z imieniem i nazwiskiem. Prezentem na rocznicę może być oryginalna mozaika ze zdjęć. Upominkiem, który ucieszy każdego bez względu na okazję, jest pięknie wykonane drzewo genealogiczne ze zdjęciami najbliższych osób. To pamiątka na lata, która przypomina o bliskich, także o tych, których odeszli. Ma walor edukacyjny dla młodego pokolenia, ponieważ przedstawia historię rodziny.

Upominki na urodziny

Prezent urodzinowy powinno dobierać się do upodobań solenizanta. Ważny jest stopień znajomości i relacji z osobą obchodzącą urodziny. Innym prezentem na urodziny obdarowuje się mamę, a innym kolegę. Dla mamy przepięknym prezentem będą delikatne kieliszki do wina z jej imieniem. Dla taty, dziadka, brata, męża, kolegi eleganckim upominkiem może być komplet piersiówka z kieliszkami ozdobiona inicjałami obdarowanego. Prezentem na urodziny, który możemy wręczyć każdemu, jest pióro lub długopis Parker z personalizowanym grawerem. To gwarancja trafionego prezentu na urodziny.

Prezenty rocznicowe dla rodziców

Rocznica ślubu rodziców to wyjątkowy moment, aby podziękować im za wychowanie i pokazać, jak bardzo są ważni w naszym życiu. Okrągła rocznica wymaga przypomnienia ważnych i pięknych chwil. Świetnym prezentem na rocznicę będzie kolaż ze zdjęć ułożonych w rocznicową liczbę. Taki upominek jest niebanalny, niedostępny w masowej sprzedaży, a więc wyjątkowy i z pewnością zaskoczy rodziców i sprawi im wiele radości. Będą mieli okazję do wspomnień i opowiadania rodzinnych historii.

Prezentami nie muszą być wyłączenie przedmioty. Może być wycieczka, wieczór we dwoje, czy realizowanie jakiegoś szalonego pomysłu, np.: skok na  bungee, wypad do SPA, wyjście do teatru lub kina. Kobieta będzie szczęśliwa, kiedy ukochany kupi jej kwiaty, luksusową bieliznę, biżuterię lub skórzaną torebkę. Panowie docenią dobry alkohol, karnet na siłownię, bilety na koncert, grę na konsolę, czy jedwabny krawat. Prezenty rocznicowe i prezenty na urodzinypowinny być przede wszystkim wręczane od serca, z potrzeby sprawienia komuś radości. O najpiękniejszych prezentach pamięta się przez wiele lat.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię