Biznes i finanse

Program do fakturowania dla małej firmy

Program do fakturowania dla małej firmy
Program do fakturowania dla małej firmy

Fakturowanie w mały przedsiębiorstwie powinno być prowadzone w oparciu o dobrze przygotowany program. Firmy korzystające z rozwiązania jakim jest oprogramowanie do fakturowania cenią je za szybkość, łatwość obsługi, ale i również zwracają uwagę na oszczędności wydawanych środków pieniężnych oraz czasu, który jest poświęcany na prawidłowe wystawianie dokumentów.

Faktura Small Business

Program do faktur, który jest prosty w obsłudze i ma wiele przydatnych funkcjonalności to chociażby Faktur Small Business. Oprogramowanie zostało opracowane przez łódzką firmę MEGA-TECH. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Bez trudu można wystawić w nim faktury VAT, bez VAT, korekty, proformy czy paragony fiskalne. Ten program do fakturowania pozwala dodawać własne logo, pieczątkę, definiować preferowane formy płatności, waluty, czy język w którym będzie wystawiona faktura. Program jest aktualizowany w związku z m.in. zmieniającymi się regulacjami prawnymi. Dane w nim przechowywane są bezpieczne ze względu na utworzenie kopii bezpieczeństwa w postaci eArchiuwm. Program umożliwia również pracę wielostanowiskową. Dane gromadzone są na wspólnym serwerze, co zapobiega duplikacji informacji w programie. 

Co gdy firma się powiększy?

Rozwijająca się firma powinna być wyposażona w program, który będzie odpowiadał jej potrzebom. Jeżeli firma zacznie korzystać z zaplecza magazynowego, wówczas program do fakturowania powinien być przygotowany na wprowadzanie i kontrolę towarów z poziomu oprogramowania. Takie rozwiązanie oferuje program magazynowy Faktura Small Business Handel. Program ma moduł przeznaczony do magazynu. Wystawianie dokumentów typu PZ, WZ, PW, RW czy MM trwa kilka chwil. Program pozwala analizować sprzedaż, zyski. Z dodatkowych modułów wyróżnić można moduł dokumentów zakupowych czy kasowych. Niewątpliwie dużym plusem programu jest możliwość tworzenia kompletu towarów. Kontrahent wówczas na fakturze otrzymuje interesujący go produkt gotowany, natomiast z magazynu ściągane są pojedyncze jego elementy, które tworzą ten komplet. 

Małe firmy, które chcą się rozwijać i szybko fakturować powinny potestować funkcjonalności i wybrać najlepszy dla siebie program do wystawiania faktur. Zaprezentowane opcje i wiele więcej jest dostępnych w darmowej wersji próbnej programów. Warto zdecydować się na sprawdzone i wybrane przez tysiące użytkowników oprogramowanie.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię