Uroda

Długie i trwałe paznokcie? Czyli przedłużanie paznokci żelem

Długie i trwałe paznokcie Czyli przedłużanie paznokci żelem
Długie i trwałe paznokcie Czyli przedłużanie paznokci żelem

Marzysz o pięknych, długich i mocnych paznokciach? A swoich naturalnych paznokci nie jesteś w stanie zapuścić? Jest na to proste rozwiązanie, a mianowicie przedłużanie paznokci żelem. Żel budujący sprawi, że Twoje paznokcie będą dłuższe i mocniejsze. Daje on wiele możliwości i zastosowań, wypróbuj i przekonaj się sama.

Możliwości żelu budującego 

Głównym zastosowaniem żelu budującego jest przedłużenie paznokci. Zbudujesz i przedłużysz nim paznokcie, zarówno na tipsie, jak i na szablonie lub formie. Oczywiście do kolejnych z zastosowań należy zbudowanie idealnego kształtu paznokcia. Żele budujące możesz również używać jako bazy na naturalną płytkę dla utwardzenia paznokci. Wybierając kolorowy żel budujący możesz użyć tylko jego do swojej stylizacji, wtedy zapewnisz swoim paznokciom zdrowy wygląd, a jednocześnie będą one mocne i trwałe. 

Żele budujące dla osób początkujących

NEONAIL oferuje serię żeli budujących BASIC dla osób początkujących. Seria zawiera podstawowe rodzaje żeli, a ich gęstość nie sprawia żadnej trudności podczas aplikacji. Przeznaczone do przedłużania i budowania paznokci lub do ukrycia mankamentów i nierówności płytki. Żele z serii BASIC są samopoziomujące, co zdecydowanie poprawia komfort i jakość ich aplikacji. Możesz go użyć również jako bazę pod stylizację hybrydową, po to aby Twoje paznokcie były trwalsze i mocniejsze. 

Żele budujące dla osób zaawansowanych

NEONAIL przygotowało profesjonalną serię Expert. Żele służą do budowania i przedłużania paznokci, a dzięki swojej gęstości i konsystencji nadają się zarówno dla początkujących i zaawansowanych stylistek. Ich formuła pozwala na przedłużanie i budowanie pięciu paznokci jednocześnie. Po utwardzeniu łatwo opracujesz żel pilnikiem. 

Jak przedłużyć paznokcie w domu?

 1. Metalowym kopytkiem lub drewnianym patyczkiem odsuń skórki, a do ich usunięcia możesz użyć nożyczek lub frezarki. 
 2. Przygotuj swoją naturalną płytkę, skróć paznokcie pilnikiem oraz użyj polerki do zmatowienia płytki paznokcia. 
 3. Użyj szczoteczki do usunięcia powstałego pyły i przemyj płytkę cleanerem.  
 4. Na tak przygotowaną płytkę nałóż Nail Prep i poczekaj, aż odparuje. 
 5. Podłóż szablon pod przygotowany paznokieć. 
 6. Następnie nałóż cienką warstwę żelu budującego tylko na naturalną płytkę. Utwardź w lampie i nie przemywaj cleanerem! 
 7. Nałóż cienką warstwę żelu budującego na szablon, tak aby delikatnie nachodził na naturalną płytkę. Utwardź w lampie i nie przemywaj cleanerem. 
 8. Usuń szablon spod paznokcia i nałóż grubszą warstwę żelu na cały przedłużony paznokieć oraz utwardź w lampie. Jeżeli potrzebujesz bardziej zbudować swój paznokieć to powtórz czynność. 
 9. Po utwardzeniu żelu przemyj paznokcie cleanerem. 
 10. Pilnikiem o ziarnistości 180 nadaj odpowiedni i ostateczny kształt oraz ponownie przemyj cleanerem. (W tym momencie paznokcie są już przedłużone i przygotowane pod stylizację hybrydową) 
 11. Nałóż lakier hybrydowy i utwardź go w lampie (dla lepszego krycia nałóż dwie warstwy koloru). 
 12. Nałóż wybrany przez siebie top hybrydowy dla wykończenia i utrwalenia całej stylizacji oraz utwardź ją w lampie. Następnie jeżeli top tego wymaga, przemyj go cleanerem. 
 13. Na koniec nałóż oliwkę, która zapewni Ci nawilżenie i odżywienie skórek.

Jaki żel budujący wybrać? 

Możesz kierować się seriami, które proponuje Ci NEONAIL. Seria BASIC przeznaczona dla osób początkujących oraz seria Expert, która jest profesjonalną linią dla osób zaawansowanych, jak i początkujących. Możesz wybrać również przez formułę, konsystencję i gęstość, z którą najlepiej będzie Ci się pracować. Jeżeli nadal masz wątpliwości jaki żel budujący wybrać, sprawdź produkty NEONAIL i zapoznaj się z ich konkretnymi opisami. Wybierz gęstość, odcień i pojemność żelu budującego.

Dodaj komentarz

W tym miejscu możesz zostawić swoją opinię